Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Boty do kapsy: Stylová úleva pro milovnice módy a podpatků

Linda Zikmundová

Linda Zikmundová

27. 5. 2010

Všechny ženy, které milují boty na vysokých podpatcích, vám ve slabé chvíli přiznají, že je občas pobolívají nohy. A ty, které na tyhle skvosty nejsou zvyklé, vám to řeknou hned. Jsou ale akce, kdy jsou podpatky nevyhnutelné. Skládací baleríny značky Redfoot jsou tím pravým řešením.

zdroj: botydokapsy.eu

Tyhle roztomilé botičky nezaberou v tašce mnoho místa, složené mají na délku pouhých 13 centimetrů. Trik spočívá v chytře umístěném pantu, který umožňuje přeložit boty na půlku, a uložit je tak pohodlně do kabelky. Nemusíte se ani bát, že použité botičky špiní, každý model má vlastní úschovné pouzdro (včetně dárkového balení).

zdroj: botydokapsy.eu

Balerínky mají speciálně upravenou protismykovou podrážku, takže se nemusíte bát jakéhokoliv interiéru nebo exteriéru. Pohodlí, komfort a kvalitu nabídnou v každé situaci. Není proto nic jednoduššího, než se po protančené noci přezout do těchto originálních botiček a ulevit tak svým nožkám.

zroj: botydokapsy.eu

Ideální jsou také pro řidičky aut, které vám potvrdí, jak obtížné a nebezpečné je řídit auto v botách s vysokými podpatky. A nemusíte se obávat, baleríny do kapsy jsou nejen praktické, ale také krásné a stylové. Navíc pro ně nemusíte nikam chodit, k dostání jsou na www.botydokapsy.eu.

Nedávno firma přišla se speciální kolekcí skládacích botiček inspirovaných hrdinkami kultovního seriálu Sex ve městě, která nás v redakci doslova okouzlila.

Balerínky Sex ve městě, zdroj: botydokapsy.eu

Máte ráda módní experimenty, míchání stylů a kombinování nekombinovatelného? Pak pro vás budou tím pravým balerínky Carrie, něžně růžové, zdobené zlatými květy.

Model Carrie, zdroj: botydokapsy.eu

Jemné a citlivé romantičky zase okouzlí půvabný stříbrný model Charlotte s motivem růží a drobných perliček.

Model Charlotte, zroj: botydokapsy.eu

Kdo zná neurotickou právničku Mirandu, tuší, že boty inspirované její postavou budou klasické a jednoduché. A také jsou, fialové, na špičce ozdobené decentní černou mašlí.

Model Miranda, zdroj: botydokapsy.eu

Baleríny Samantha jsou, stejně jako jejich jmenovkyně, jednoduše sexy. Černozlatý vzor hadí kůže zdobí nápadný doplněk, černý drahokam.

Model Samantha, zdroj: botydokapsy.eu

Všechny tyto botičky jsou dostupné ve třech velikostech S, M a L, což odpovídá velikostem 36-37, 38-39 a 40-42. Standardní doba, za kterou dorazí k vám domů, je pět pracovních dní. Cena modelů Sex ve městě je 1 550 Kč.

Internetový obchod Boty do kapsy, ale nabízí mnohem širší sortiment v různých cenových relacích. Kompletní nabídku e-shopu naleznete zde.

A jak vlastně nápad na skládací boty vznikl? V roce 2005 se majitel výrobny obuvi, Angličan Steven Smith, rozhodl skoncovat s nekonečnými stížnostmi své ženy na nohy bolavé z bot na vysokém podpatku.

Steven říká: „Věděl jsem, že to bude muset být něco stylového, aby je ženy chtěly nosit, pohodlného, aby je v nich nebolely nohy, a zároveň dostatečně malé, aby se jim vtěsnaly do jakékoliv kabelky.“ Dva roky trvající výzkum nakonec přinesl své ovoce, které můžete nyní na vlastní nohu okusit i vy.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Boty do kapsy: Stylová úleva pro milovnice módy a podpatků