×
TOPZINE.cz

Bloggerka Adriana: Už neříkám, že tohle bych si na sebe nikdy nevzala

FOTO: Bloggerka AdrianaDevatenáctiletá Adriana z blogu ABNY ON HEELS o sobě říká, že ještě nenalezla svůj osobní styl a že její oblékání je zatím hlavně o experimentu. I tak se od ní můžeme mnohému přiučit. Čemu? Čtěte další díl seriálu Módní bloggeři u zpovědi!

FOTO: Bloggerka Adriana
Bloggerka Adriana, Zdroj: archiv Adriany

Jak dlouho bloguješ?

Tak to už je opravdu dlouho, letos v létě bude mít můj blog druhé výročí.

Co tě vedlo k tomu založit si blog?
Nuda. Nudila jsem se, trochu brouzdala po internetu a pár zahraničních módních blogů mě zaujalo natolik, že jsem to zkrátka chtěla zkusit taky.

Máš vysokou sledovanost a spoustu followerů, čím si myslíš, že jsi tak zajímavá?

Snažím se mít na blogu pro každého něco, někoho zajímají moje fotky, někoho názory. Je složité najít vyváženou směs, pořád jsem to ještě nedotáhla k dokonalosti. Jeden z dalších důvodů bude asi ten, že se opravdu snažím, abych blog updatovala pravidelně.

Které blogy ráda navštěvuješ?

Tenhle seznam by mohl být nekonečný. Vyberu svoje favority. Z těch zahraničních to jsou Garance Doré, její blog jsem začala číst dost nedávno, má skvělé fotky, ale co mě na ní baví nejvíc, jsou její texty, má neuvěřitelný smysl pro humor. Pak mám velmi ráda Glamourai, její styl je velká inspirace, umístila se i mezi 50 nejlépe oblékanými Newyorčany, a pak Andy Torres, snad nejraději mám její videa. Z českých blogů mám nejraději Evu Schön, líbí se mi, jak kombinuje oblečení. Myslím, že jsou na tom vidět její zahraniční zkušenosti. Taky Terunu, která v poslední době píše blog jinak a mně je snad ještě sympatičtější než dřív. A Rhubarb, je totiž zvláštní číst blog člověka, kterého denně vidíte, ale baví mě!

FOTO: Bloggerka Adriana
Colourblock podle Adriany

Jak bys charakterizovala svůj styl?

Nemyslím si, že by se můj styl dal jednoduše charakterizovat, protože experimentuji a používám módu k tomu, abych byla pokaždé trochu jiná. Jednou se pravděpodobně v něčem najdu, ale to bude chtít ještě čas. Nemyslím si, že v devatenácti může mít někdo svůj osobní styl, který by vycházel z něho. Spousta slečen v mém věku má styl, který vychází ze stylu někoho jiného, a do toho bych nerada spadla.

Nejoblíbenější kousek v šatníku?

Tak to je velmi složité. Kdybych si měla vybrat mezi botami, byly by to ty od Jeffreyho Campbella, i když jim na paty dýchají dvoje lodičky z kolekce Lanvin love H&M. Ale o oblečení musím hodně přemýšlet. Asi bych řekla šála Burberry. Nejoblíbenější kousky se často mění, ale tohle je taková klasika z mého šatníku, která zůstává na výsluní.

Co sis koupila v poslední době?

Bude to znít zvláštně, ale je to lapač snů, který mám v plánu nosit jako náhrdelník. V poslední době mě baví nosit netradiční šperky, u lidí to vyvolává rozporuplné reakce, což mě baví.

Nejoblíbenější místo, kde sháníš oblečení?

Smutné je, že se na svoje nejoblíbenější nákupní místo dostanu jen na pár dní v roce – je to San Francisco. Nikde jinde jsem zatím nepotkala tak skvělé vintage obchody jako tam.

FOTO: Bloggerka Adriana
Elegantní model s šálou Burberry

Trend, který sis v poslední době osvojila?

Hodně mě baví míchání vzorů a barvy. Obojí je velmi letní a po té záplavě černé z minulých sezón příjemně osvěžující. Uvažuju také o jedné z průhledných kabelek, pravděpodobně Furla Candy bag, ale váhám, protože mnohem radši investuju do kousků, které budu nosit ještě za deset let.

Tvá módní inspirace?

Inspiruju se všude, na blozích, v časopisech, ale i ve filmech, na výstavách, v běžném životě. Ono se všude něco najde. Občas se stane, že něco vnímám jen tak mimochodem a pak si ani nevzpomenu, že jsem se někde inspirovala. Nemám žádnou skutečnou módní ikonu, podle které bych se oblékala.

Čeho bys chtěla ještě v bloggování nebo v módě obecně dosáhnout?

Psát jeden z těch super úspěšných blogů je sen asi každého bloggera. Pokud by se mi to jednou podařilo, tak fajn. Když se mi to nepodaří, mám pár záložních plánů. Ráda bych pracovala pro nějaký časopis, ale to až časem, teď bych ráda cestovala a získala zkušenosti. A jednou, až budu starší a budu se zase nudit, je takovým snem vybudovat si s kamarádkou vlastní concept store.

A nakonec tvé módní krédo?

Nikdy neříkej nikdy. Dřív se mi stávalo, že jsem říkala „Tohle bych si na sebe ale nikdy nevzala!“ O pár týdnů později jsem se přistihla, jak tu věc sháním v obchodě a pak se tvářím jako že ten člověk, který říkal, jak je to ošklivé, jsem vůbec nebyla já. Navíc si myslím, že nic není taková zábava jako v módě experimentovat.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..