Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Black Rebel Motorcycle Club vystoupí v Praze!

Redakce

Redakce

28. 12. 2009

brmcTříčlenná kapela Black Rebel Motorcycle Club  (BRMC) se v roce 2010 chystá na evropské turné, na kterém představí své nové studiové album Beat The Devil’s Tattoo. V pořadí již páté album vyjde 8. března 2010 a čeští fanoušci si ho budou moci naživo poslechnout už za necelých 14 dní od jeho vydání. BRMC ho přijede představit do Prahy, kde 21. května 2010 vystoupí v klubu SaSaZu.

Zdroj: www.blackrebelmotorcycleclub.com

Black Rebel Motorcycle Club, Zdroj: blackrebelmotorcycleclub.com

Tuto tříčlennou formaci, jejíž název je odvozen od motorkářského gangu z filmu The Wild One s Marlonem Brando, založili v roce 1998 Robert Levon Been a Peter Hayes v San Franciscu. Následně se k nim přidal britský bubeník Nicka Jagoa, který ale byl z kapely vyhozen v létě 2008. Jeho místo zaujala  Leah Shapiro, bývalá členka The Raveonettes, kterou fanoušci mohou poprvé slyšet právě na albu Beat The Devil’s Tattoo.

Kapela se specializuje na kombinaci garážového rocku, blues a psychedelického rocku a je velmi populární zejména v USA a ve Velké Británii u nás je známá především díky singlu Stop. Posledním albem s názvem Baby 81 se kapela opět vrátila ke svým začátkům, k ryze rockové muzice, což řada jejích fanoušků velmi příznivě ocenila. 

Vstupenky na pražský koncert jsou již nyní v prodeji v síti Ticketpro a Ticketstream a to od 770 korun.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Black Rebel Motorcycle Club vystoupí v Praze!