Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Beyoncé odmítla comeback Destiny´s Child. Super Bowl byl asi labutí písní

Hana Voltrová

Hana Voltrová

27. 2. 2013

BeyonceFanouškům kapely Destiny´s Child se bohužel sen nesplní. Znovusjednocení skupiny ani nového koncertního turné se nedočkají. Tuto možnost odmítla největší hvězda hudební skupiny, zpěvačka Beyoncé.

Beyoncé hodlá zůstat sólo. Zdroj: beyonce.com

Beyoncé hodlá zůstat sólo. Zdroj: beyonce.com

S návrhem na zorganizování koncertní šňůry a regulérní znovusjednocení skupiny přišla Kelly Rowland a odmítnutí od Beyoncé ji velmi zarmoutilo. Dle očitých svědků situaci obrečela. „Beyoncé zlomila Kellyino srdce slovy, že její současná sólová kariéra je v tomto okamžiku na prvním místě,“ prozradil americkým médiím tajný zdroj.

Dívčí trio, kam patří ještě Michelle Williams, již několik let nevystupuje. Začátkem měsíce všechny tři zpěvačky zazpívaly společně poprvé od roku 2006, a to na finále Super Bowlu, jelikož pocta být hlavní hudební hvězdou této ostře sledované sportovní akce letos připadla právě na Beyoncé.

Best of zřejmě znamená sbohem

Kelly Rowland zamýšlela uskutečnit toto turné u příležitosti vydání nového alba. Světoznámé R&B trio potěšilo své fanoušky po několika letech kolekcí svých největších hitů a jako bonus byla přidána i novinka, tedy song Nuclear. Nesouhlas Beyoncé ovšem znamená, že vystoupení na Super Bowlu bylo jen jednorázovou akcí.

Beyoncé se v současné době opravdu nenudí. V uplynulých dnech vydala dokumentární film Life Is But A Dream, který zachycuje její neobyčejný život. Zároveň oznámila, že se chystá sólově vyjet na nové světové turné. První koncert odehraje v polovině dubna v Srbsku.  A nesmíme zapomenout ani na to, že zpěvačka je kromě toho všeho i šťastnou mámou roční Ivy Blue, kterou má s rapperem Jayem – Z.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Beyoncé odmítla comeback Destiny´s Child. Super Bowl byl asi labutí písní