Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Beyoncé a Jay-Z: zazpívají na svatbě prince Williama?

Alena Uhlířová

Alena Uhlířová

26. 4. 2011

FOTO: Beyoncé a Jay-ZNejsledovanější svatba roku, při které si své ano řeknou princ William a Kate Middleton, bude bezpochyby velkou událostí. Nyní se na veřejnost dostala informace, že o zábavu svatebních hostů by se (mimo jiné) měl starat také manželský pár Beyoncé a Jay-Z.

FOTO: Beyoncé a Jay-Z

Beyoncé a Jay-Z, Zdroj: akaros.uk

Princ William i jeho snoubenka Kate jsou prý velkými fanoušky Beyoncé i Jay-Zho, kteří jsou oba ikonami současné hudební scény. Americké hvězdy se možná objeví na druhé plánované recepci, která bude pořádána pro rodinu a nejbližší přátele manželského páru. Princ William chce tuto recepci pojmout spíše neformálně, chce se pobavit a užít si svůj velký den. Veškeré tradice budou tak alespoň na chvíli odsunuty a v Buckinghamském paláci propukne ta pravá zábava.

Doposud však není oficiálně potvrzeno, že Beyoncé a Jay-Z pozvání na svatební recepci přijali. Nejmenovaný zdroj však uvedl, že oba zpěváci si přejí učinit den svatby prince Williama výjimečným. Není tak lepší způsob, jak jim splnit sen, než se na recepci dostavit a zazpívat nejoblíbenější píseň budoucích novomanželů – Crazy in Love. Tahle skladba vznikla již v roce 2003, kdy se stala velkým hitem a spolupráce Beyoncé a Jay-Zho sklidila úspěch.

Beyoncé je v současné době i se svým manželem v Evropě. Zpěvačka zde představuje všem fanouškům svůj nový singl Run the World. Pravděpodobnost, že tedy pár pozvání přijme, je vysoká.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Beyoncé a Jay-Z: zazpívají na svatbě prince Williama?