Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Bek Ofis rozdávali kondomy a představili nového kytaristu

Vlastimil Blažek

Vlastimil Blažek

1. 4. 2011

foto Bek Ofis!Fotogalerie!Poslední březnový večer byl v pražském klubu Futurum vyhrazen striktně pro pop-rockový projekt Jana J. Nedvěda Bek Ofis. Kluci slibovali velkou podívanou a také překvapení. Ani v jednom nezklamali.

foto Bek Ofis

Bek Ofis při vystoupení ve Futuru, Foto: Eva Makovská, Topzine.cz

Oficiální začátek koncertu je dodržen jen zřídka. V případě Bek Ofis jsme ale zvyklí na včasný výlez na pódium a nejinak tomu bylo i 31. března. Všichni si museli všimnout nové garderoby, kdy mi Honzova vesta připomínala jeden z obleků Michaela Jacksona.

Začátek večera doprovázely menší technické potíže. Spíše tedy zvukařovy, díky kterému zprvu nebyla slyšet Nedvědova kytara, posléze ani Honza sám. Vše se ale dalo do pořádku a nikdo si na to v průběhu večera už nevzpomněl. Snad jen při dalším problému, který se prostě stát může. Prasklá struna ale nijak neznemožnila kvalitní hudební zážitek při jedné ze skladeb, kdy se hrálo bez nemocné kytary.

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/2011_03_31_bek_ofis/]

Jakub Jakubec byl někým z hlediště obdarován i jakousi medailí s čokoládovým vnitřkem, kterou bez většího ostychu během deseti minut snědl. I jeho účes vzal během žhavého večera za své, ale i tak si podmanil nejednu slečnu.

„Brčko od fanynky nebylo v plánu, nic jiného po ruce nebylo.“ Jan J. Nedvěd

Mezi další zajímavější momenty patřil nástup bývalého kytaristy Zdeňka Bareše, který mimo jiné pomohl zpívat Náhradníka v angličtině. V tu chvíli stál Jan J. Nedvěd za klávesami, když si vyměnil místo s Viktorem Macákem. Nesmělo chybět představení nového kytaristy, kterým je Eda Sojka. Svým výkonem přesvědčil, že do Bek Ofis zapadne bez problémů.

Dalším netradičním momentem bylo blahopřání vokalistky Kristýny Foltýnové, kdy předala láhev lahodného pití Honzovi Nedvědovi při tónech veleznámé skladby Happy Birthday. Večerní improvizace nebraly konce a velmi povedenou byla ta, kdy Jan J. Nedvěd sebral jedné z fanynek brčko z nápoje a začal jím dirigovat celou skupinu, která hrála a zpívala Lion Sleeps Tonight, což ve čtvrtek čekal asi málokdo. Nezapomenutelné též zůstane představení jednotlivých členů projektu ve velmi tanečních rytmech.

„Krásná, hrozně milá, měla velmi hebkou kůži.“ Jan J. Nedvěd na otázku, jak vypadala jeho poslední milenka

V závěru ještě Kristýna rozhazovala mezi fanoušku kondomy s nápisem: „Nebuď jen Náhradník.“ Večer se protáhl až do jedenácté večerní, protože fanoušci nehodlali odejít pouze s jedním hudebním přídavkem. Bek Ofis se vrátili na pódium třikrát a stále s větším aplausem. Koncert se povedl a už se těším, až se kluci dostanou na větší pódium, které by jim velice slušelo.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Bek Ofis rozdávali kondomy a představili nového kytaristu