×
TOPZINE.cz

Avril Lavigne pro Alenku v říši divů

V březnu roku 2010 vyjde nový song Avril Lavigne, nazvaný Alice Underground. Je potvrzeno, že bude figurovat na soundtracku k filmu Tima Burtona, Alenka v říši divů, kde nechybí Johnny Depp ani Helena Bonham Carter. Zatím se ale neví, zda se píseň objeví i na chystaném albu zpěvačky.

Avril Lavigne, Zdroj: cuteavrillavigne.com
Avril Lavigne, Zdroj: cuteavrillavigne.com

Zatímco post na soundtracku k Burtonově Alence v říši divů je pro píseň Alice Underground naprosto jasný, nebylo učiněno žádné oficiální prohlášení, zda bude píseň obsažena i na čtvrtém studiovém albu zpěvačky. Jisté ale je, že skutečně posledních několik měsíců tvrdě pracovala na dokončení tohoto alba, které prozatím nedostalo svůj název. V červenci minulého roku poskytla Avril americkému magazínu Entertainment Weekly dvě nové nahrávky z chystaného vydání. Aby vysvětlila, co napsala, řekla tehdy: „Nesnažím se napsat perfektní popovou písničku. Snažím se jenom o to, napsat písničku, která je pro mě zrovna v tu chvíli úpřímná, i když některé zvuky můžou znít divně nebo text něomu nemusí dávat smysl.“

Sama Alenka v říši divů bude mít premiéru 4. března 2010. Hlavní roli, tedy Alenku, hraje Mia Wasikowska. V Burtonově filmu samozřejmě nesmí chybět Johnny Depp a Helena Bonham Carter. Uvidíte také Anne Hathaway.

5/5 - (1 vote)
5/5 - (1 vote)


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..