Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Avril Lavigne chystá novou desku a svatbu. Obojí s frontmanem Nickelback

Kanadská zpěvačka nahrává pátou studiovku společně se svým snoubencem Chadem Kroegerem, frontmanem skupiny Nickelback. Nové CD má být rockovější a v rychlejším tempu.

FOTO: Avril Lavigne

Avril Lavigne Zdroj: avrillavigne.com

Šéf nahrávací společnosti, pod niž Avril Lavigne spadá, promluvil o zpěvaččině chystaném albu. Avril se svým snoubencem Chadem prý odvádějí dobrou práci. „Jsme ve fázi mixování, připravení vypustit album do světa co nejdřív. Rádi bychom ho vydali letos, ale čas kvapí. Pokud se to nestihne, album bude určitě patřit mezi top pro příští rok,“ prohlásil.

Čtěte také o novém albu No Doubt

„Mám ráda každý styl. Miluju rock, chci ale zkoušet i další hudební žánry,“ nechala se slyšet Avril. Název nového počinu ještě není známý, zpěvačka už však prozradila názvy dvou písní – Fine a Gone. Tyto songy byly původně nahrány už pro loňskou desku Goodbye Lullaby, nakonec se na ní ale neobjevily.

Není to poprvé, kdy Avril spolupracovala se svým partnerem. S posledním albem Goodbye Lullaby jí vypomáhal její dnes už exmanžel Deryck Whimbley, frontman skupiny Sum 41. Produkoval šest písní.

Avril s Chadem začla randit zhruba před půl rokem, když jí pomáhal s prací na chystaném cédéčku. Oba poté veřejnost šokovali, když oznámili své zasnoubení. Minulý měsíc jejich mluvčí potvrdil, že se plánují vzít.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Avril Lavigne chystá novou desku a svatbu. Obojí s frontmanem Nickelback