Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Anne Hathaway se objeví ve filmovém zpracování Zkrocení zlé ženy

Redakce

Redakce

19. 1. 2013

Herečce Anne Hathaway padla do oka nová filmová verze Shakespearovy hry Zkrocení zlé ženy. Právě ji píše Abi Morgan, autorka scénáře k filmu Stud.

FOTO: Anne Hathaway na Zlatých glóbech 2013.

Anne Hathaway při rozhovoru na udílení Zlatých glóbů 2013. Zdroj: REPROFOTO: youtube.com

Rozhodně to nebude poprvé, co někdo převedl Zkrocení zlé ženy do nového formátu. Podle hry vznikl už v roce 1951 muzikál Líbej mě Katko a zfilmována byla v roce 1967. Dokonce podle ní byla v roce 1999 natočena komedie z prostředí střední školy Deset důvodů, proč tě nenávidím.

Spojení Anne Hathaway, čerstvě oceněné Zlatým glóbem za roli v muzikálu Bídníci, a Zkrocení zlé ženy není tak překvapivé. Za vznikajícím filmem totiž stojí studio Working Title, které má na svědomí právě i Bídníky.

Hathaway by měla mít na natáčení čas vzhledem k faktu, že film Robopocalypse Stevena Spielberga, se kterým je spojována, byl odložen. Natáčení dalších projektů, jako například filmu o Judy Garland nebo hudebního filmu Song One, je stále na míle daleko. Takže jediné, na čem Anne Hathaway momentálně pracuje, je dabing papoušice Jewel v pokračování animovaného filmu Rio.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Anne Hathaway se objeví ve filmovém zpracování Zkrocení zlé ženy