×
TOPZINE.cz

Anne Hathaway se objeví ve filmovém zpracování Zkrocení zlé ženy

FOTO: Anne Hathaway na Zlatých glóbech 2013
Anne Hathaway při rozhovoru na udílení Zlatých glóbů 2013.

Herečce Anne Hathaway padla do oka nová filmová verze Shakespearovy hry Zkrocení zlé ženy. Právě ji píše Abi Morgan, autorka scénáře k filmu Stud.

FOTO: Anne Hathaway na Zlatých glóbech 2013.
Anne Hathaway při rozhovoru na udílení Zlatých glóbů 2013. Zdroj: REPROFOTO: youtube.com

Rozhodně to nebude poprvé, co někdo převedl Zkrocení zlé ženy do nového formátu. Podle hry vznikl už v roce 1951 muzikál Líbej mě Katko a zfilmována byla v roce 1967. Dokonce podle ní byla v roce 1999 natočena komedie z prostředí střední školy Deset důvodů, proč tě nenávidím.

Spojení Anne Hathaway, čerstvě oceněné Zlatým glóbem za roli v muzikálu Bídníci, a Zkrocení zlé ženy není tak překvapivé. Za vznikajícím filmem totiž stojí studio Working Title, které má na svědomí právě i Bídníky.

Hathaway by měla mít na natáčení čas vzhledem k faktu, že film Robopocalypse Stevena Spielberga, se kterým je spojována, byl odložen. Natáčení dalších projektů, jako například filmu o Judy Garland nebo hudebního filmu Song One, je stále na míle daleko. Takže jediné, na čem Anne Hathaway momentálně pracuje, je dabing papoušice Jewel v pokračování animovaného filmu Rio.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..