×
TOPZINE.cz

Anna Kendrick nebude přítomna na premiéře Zatmění? Kdo byl vůbec pozván?

!SPECIÁL!Proč se jedna z hereček, která zaujímá ve filmu hlavní roli, neobjeví na světové premiéře? Několik zdrojů uvádí, že herečka nebyla pozvaná!

Zatmění
Zatmění

Herečka Anna Kendrick prohlásila, že není na seznamu hostů k chystané premiéře velice očekávaného filmu Zatmění. Není to hloupost? U herců je přece samozřejmost, aby byli na své premiéře. Herečka proto naléhá, aby do této události bylo vše vyjasněné a ona nemusela mít strach, že by přišla jako nezvaná, nebo aby vůbec měla šanci k tomu přijít.

Dalšími osobami, které byly situací poněkud udiveny, jsou fanoušci. Nedokážou pochopit postup při přípravě seznamu hostů a přizvaných osobností na premiéru. Začali se vztekat, když zjistili, že byli pozváni jen Robert Pattinson, Kristen Stewart a Taylor Lautner.

Anna Kendrick
Anna Kendrick

Jací další hosté?

Hvězdy včetně Ashley Greene, Kellana Lutza a Nikki Reed jsou také potvrzenými hosty, ale Kendrick nebyla na seznamu, a tak vážně přemýšlí o tom, že by se na protest premiéry nezúčastnila ani tak, ale na druhou stranu nechce zklamat své fanoušky, tudíž se ještě neví, koho vlastně na premiéře třetího snímku o upírech spatříme.

Anna ještě dodala: „Nechápu to, je to šílené. Mrzí mě to, ale možná to byla jen hloupá chybička. Snad se to nějak vyjasní, nechci přijít o tak skvělou věc a fanoušci by také byli zklamaní. Proto se to budu snažit nějak vyřešit, popřípadě přejít. Ve světě filmu se opravdu děje spousta nevyzpytatelných věcí.“

Premiéra filmu se koná 30. června 2010.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..