Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Adele prohrává souboj s nemocí. Zrušila další koncerty

Alena Uhlířová

Alena Uhlířová

13. 9. 2011

FOTO: AdeleBritská zpěvačka Adele se nemůže zbavit své nemoci. Kvůli zánětu hrtanu odložila koncerty ve čtyřech anglických městech. Storno už ale platí také pro Wolverhampton.

FOTO: Adele

Adele, Foto: youtube.com

Adele se na britské turné dlouho připravovala a těšila se, že ve své rodné zemi konečně předvede, co dokáže se svým hlasem. Turné mělo být zahájeno 4. září a Adele měla rozjasnit tisíce soulových srdcí. Celému plánu se ale do cesty postavilo nachlazení a zánět hrtanu.

Třiadvacetiletá zpěvačka nedávno zrušila koncerty v Plymouthu a Bournemouthu, později o vystoupení přišly také Cardiff a Blackpool. Nyní došlo i na Wolverhampton. Ve zdejším sále měla proběhnout rovnou dvě vystoupení.

Adele koncerty ruší velmi nerada. Nedá se však nic dělat. Její lékař jí rezolutně zakázal jakoukoli aktivitu, dokud nebude úplně v pořádku.

Zpěvačka tak za sebou nechává dlouhou řadu zklamaných fanoušků a prázdných koncertních hal. Stále ale platí prohlášení, že všechny zrušené koncerty budou pouze přesunuty na nejbližší vhodné termíny. Všechny zakoupené vstupenky zůstávají platné, nebo je možné je vrátit a získat zpět investované peníze.

Adele nezazpívala ani na hudebním galavečeru

Vážnost Adelina onemocnění dokazuje také fakt, že zpěvačka zrušila své vystoupení i na předávání hudebních cen Mercury Music Prize, kde se mezi nominovanými objevilo její album 21. Adele se slavnostního večera sice zúčastnila, ale z jejích úst nezaznělo jediné slovo. Britská soulová hvězda nezpívala, ani nemluvila s tiskem.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Adele prohrává souboj s nemocí. Zrušila další koncerty