Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Adele podpořila homosexuálního rappera Franka Oceana v jeho zpovědi

Redakce

Redakce

18. 7. 2012

Zpěvačka Adele podpořila amerického rappera Franka Oceana jak v jeho novém albu, tak i v jeho homosexuální zpovědi, kde se Ocean otevřeně přiznal k dávnému dvouletému citovému vztahu ke svému kamarádovi.

Adele ocenila Oceanovo nové album i odvážnou zpověď. Zdroj: adele.tv

Čtyřiadvacetiletá britská zpěvačka, která v loňském roce prodala přes tři a půl milionu kopií své desky 21, se na Twitteru obdivně vyjádřila k Frankovu čerstvému albu Channel Orange. Jak sama Adele uvedla ve své zprávě: „Franku, jsi naprosto výjimečný. Moc gratuluji k tvé úžasné desce!“

Zároveň Oceana brzká maminka podpořila i v jeho homosexuální zpovědi, kde uvedl, že byl ve svých devatenácti letech zamilovaný do chlapce. „Potkal jsem ho před čtyřmi lety. Oběma nám bylo devatenáct. Strávili jsme spolu dvě léta po sobě.“ Frank se dále vyzpovídal, že se vídali skoro každý den, dokonce i vedle sebe ulehávali. Když se však kamarádovi po nějaké době se svými city svěřil, kamarád je neopětoval.

Pravda se cení, všichni stojí za Frankem

Stejně jako Adele se za Franka po zveřejnění jeho intimního dopisu postavili i jeho fanoušci a další celebrity a kolegové z hudební branže, například Beyoncé, se kterou Frank v minulosti výrazně spolupracoval.

Oceanovo nové album Channel Orange vyšlo 10. července a ve všech světových hudebních médiích sklízí mimořádně kladné recenze.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Adele podpořila homosexuálního rappera Franka Oceana v jeho zpovědi