Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Adele má podle fanoušků nazpívat nový bond song. Na úkor Rihanny či U2

Denisa Šebestová

Denisa Šebestová

11. 3. 2012

Filmoví fanoušci by rádi, kdyby titulní píseň k nové bondovce Skyfall nazpívala Adele. V anketě, kterou pořádala internetová stránka IGN.com, získala londýnská hvězda nejvíce hlasů.

Adele se možná vrhne na Jamese Bonda s mikrofonem v ruce Zdroj: adele.tv

V počtu hlasů Adele předstihla mezi jinými své britské kolegy Florence and the Machine, Arctic Monkeys či irské U2. Mezi navrhovanými interprety se objevila rovněž Rihanna, Guns N´Roses či Lana Del Rey, poměrně čerstvý objev americké popové scény.

Jak je vidět, v anketě bylo na výběr z více než pestré směsice žánrů. Příznivci filmů o šviháckém agentovi nicméně dali přednost současné soulové stálici.

Dohady a tajnosti

Zajímavé je, že o Adele se již v souvislosti s Bondem spekulovalo, ačkoli podle oficiálních zdrojů na těchto drbech nebylo nic pravdy. Loni se zpěvačka v televizní talk show zmínila, že se chystá nahrávat jistou titulní píseň. Vzápětí dodala, že se právě pěkně podřekla. Nic však od té doby nebylo potvrzeno ani vyvráceno.

Mnohé z titulních skladeb z filmů o Bondovi se dočkaly ohromného úspěchu, jako třeba Golden Eye od Tiny Turner nebo Thunderball, kterou nazpíval Tom Jones. Ten se nechal slyšet, že Adele by podle něj byla pro další bondovský song ideální.

Letošní premiéra v pořadí třiadvacáté bondovky nazvané Skyfall je naplánována na 23. říjen. V roli agenta 007 se opět představí Daniel Craig a režie se tentokrát ujal Sam Mendes, autor oscarové Americké krásy.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Adele má podle fanoušků nazpívat nový bond song. Na úkor Rihanny či U2