Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Abbamánie zasáhne příští rok i Českou republiku

Vlastimil Blažek

Vlastimil Blažek

5. 12. 2010

Kdo by tvrdil, že neví, když se řekne slovo Abba, ten zaručeně nemluví pravdu. Legendární severská kapela, která oslovila milióny lidí a více než dvě generace. Jedno z jejich nejlepších vystoupení se stalo předlohou pro bezvadnou show, která míří i do České republiky.

foto Abba The Concert

Show Abba The Concert, Zdroj: organizátor akce

Abba The Concert, jak zní název perfektně sladěné show, jež je remakem vystoupení kapely Abba ve Wembley v Anglii, který se konal roku 1979, přijíždí i do našich měst. Příprava kopie koncertu trvala více než rok a za ten minulý, rok 2009, shlédlo tuto show půl miliónu diváků.

V Abba The Concert vystupuje 13 umělců, včetně skupiny Abbagain, která podává přesvědčivý výkon. „Není to za žádných okolností konvenční show, ale obrovské živé vystoupení, které vás přesvědčivě přenese o třicet let zpátky,“ tvrdí organizátoři této velkolepé párty.

Více než 150 minut dlouhé představení se letos konečně chystá i do České republiky. A to dokonce hned do několika měst. Na Topzine.cz je pro čtenáře našeho magazínu připravena soutěž, která třem z vás pomůže vyřešit dárky pod stromeček.

Abba The Concert v České republice:

2. únor 2011 Pardubice, ČEZ Aréna

3. únor 2011Ostrava, ČEZ Aréna

4. únor 2011Zlín, Zimní stadion Luďka Čajky

5. únor 2011Praha, Kongresové centrum

6. únor 2011Ústí nad Labem, Zimní stadion

8. únor 2011České Budějovice, Budvar Aréna

12. únor 2011 Karlovy Vary, KV Aréna

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Abbamánie zasáhne příští rok i Českou republiku