Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

8 nejlepších záchodových scén ve filmu. Jaká je vaše nejoblíbenější?

Redakce

Redakce

2. 5. 2013

Záchodové scény se ve filmech mohou pobavit, někdy nad nimi nechápavě kroutíme hlavou a jindy jsou pro nás bezúčelné a trapné. Pojďme se nyní podívat na ty, které se povedly.

FOTO: Záchodová scéna z filmu Tohle je ráj

Blbý a blbější

Tento snímek je plný památných scén, u kterých ať kroutíte nechápavě hlavou sebevíc, vždy vybuchnete smíchy. Hlavní hrdinové, největší hlupáci, které snad můžeme potkat jen ve filmu, se rozhodnou navrátit původní majitelce kufřík plný peněz s dvojicí zloduchů v patách.

A teď už k záchodové scéně. Představte si, že si hlasitě ulevujete na záchodě, zaplynujete celou místnost a ještě ke všemu vám dáma, která vás při tom vyruší, řekne, že záchod nesplachuje. Co teď? No hrdinu nenapadne nic lepšího než uvolnit mísu a všechno hezky pěkně vylít z okna.

video
play-sharp-fill

Prci, prci, prcičky

I tento pro teenagery jistě legendární film nezůstal se záchodovou scénou pozadu. Tentokrát v hlavní roli vidíme Finche, který je nucen poprvé použít školní toalety, a navíc je provokativně zaveden na toalety dívčí.

Po zdlouhavém obestlání toalety papírem je vyrušen skupinkou děvčat, ale následný příval a doprovodné zvuky nemůže nijak zastavit. Po své chvilce je zralý na změnu školy.

video
play-sharp-fill

Zahulíme, uvidíme

Kdo to kdy viděl, že by se krásné dámy na záchodě předháněly, která si uleví hlasitěji? Nechtěnými svědky soutěže jsou Harold s Kumarem, hlavní hrdinové této komedie.

Situace je pro ně natolik nepříjemná, že se raději dobrovolně vzdají drogy, která jim upadla do záchodu, než aby museli dámské přetahování poslouchat až do konce. A že je co poslouchat, posuďte sami.

video
play-sharp-fill

Jurský park

Nejen v komediích se odehrávají zajímavé záchodové scény. I Jurský park Stevena Spielberga jednu takovou má. Tentokrát ale toaleta neslouží svým pravým účelům, ale jako špatně vybrané útočiště před Tyranosaurem Rexem. A že utéct na záchod nebyla dobrá volba, zjistí filmový hrdina velice brzy. Jaké to asi bylo zemřít na záchodě?

video
play-sharp-fill

Pelíšky

I v této legendární české komedii najdeme zábavnou záchodovou scénu. Pamatujete na to, jak se učitel Saša hrne do bytu, ve spěchu nacpe Evě do náručí dárky a utíká na záchod, který je ale obsazený Eviným synkem, který si zaujatě prohlíží knížku s dinosaury? Saša však nemůže čekat dlouho, a tak si uleví do umyvadla. Kdo mohl vědět, že jen co to udělá, synek toaletu se slovem volno opustí?

video
play-sharp-fill

Někdo to rád blond

Tato komedie určitě není pro každého, někomu možná přijde hloupá, každopádně i tady najdeme povedenou záchodovou scénu. Jen si představte černocha převlečeného za dámu, kterak se na toaletě snaží co nejvíce usměrnit své biologické potřeby.

Bohužel nic nepomáhá, a tak si před zástupem žen hlasitě uleví. Vyvede je z míry natolik, že se rozhodnou raději na něj počkat venku.

video
play-sharp-fill

Trainspotting

Určitě každému se někdy stalo, že zavítal na toaletu, ze které rychle prchal pryč, aniž by ji využil. Nevábné vůně, nepořádek a kdoví co ještě a vás napadlo jediné, tohle je snad ta nejhorší toaleta.

Omyl, to záchodová scéna z tohoto filmu se odehrává na té snad nejodpudivější toaletě, ze které by každý utekl, jak nejrychleji by to šlo. Jenže hrdina nutně musí, a tak si uleví. Během konání ale omylem upustí do mísy i drogy, a proto mu nezbývá než drogy vylovit.

video
play-sharp-fill

Pulp fiction

I v tomto kultovním snímku najdeme vynikající záchodovou scénu a navíc  ne jednu. Kdykoliv se Vincent (John Travolta) rozhodne využít toaletu, něco nepěkného se stane. Navíc, poslední cesta na toaletu se mu stane osudnou, při odchodu je zastřelen svou vlastní zbraní, kterou nechal nedbale ležet na kuchyňském stole.

Odskočit si v případě, že číháte v domě na muže, kterého chcete zabít, rozhodně není dobrý nápad.

video
play-sharp-fill

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

8 nejlepších záchodových scén ve filmu. Jaká je vaše nejoblíbenější?