Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

6 zajímavostí o Ryanu Reynoldsovi. Na záchodě musí poslouchat Vivaldiho

Jeden z nejpřitažlivějších mužů naší planety měl v posledních letech smůlu na lásku. Jeho podivnosti a vtipné výstřednosti vám ale možná ukážou proč.

FOTO: Ryan ve filmu Nepřítel pod ochranou

Nepřítel pod ochranou mu zajistil možnost udělat monokl kolegovi. Zdroj: Universal Pictures

Ryan Reynolds pochází z obchodní rodiny a jeho láska k herectví vypukla až v pubertě , kdy si v šestnácti letech poprvé stoupl před kameru v kanadském seriálu Odyssea. Dnes má na kontě okolo čtyřiceti filmů, další chystá v následujících letech a ženy po celém světě jen stěží zadržují sliny při pohledu na jeho vypracované tělo.

To předvedl především v akčních filmech jako Blade Trinity, X-Men Origins: Wolverine nebo Green Lantern. Momentálně se chystá do kin se svým novým filmem R.I.P.D. – U.R.N.A: Útvar rozhodně neživých agentů, který má u nás premiéru už 17. července.

1. Nechtěně zmlátil Denzela Washingtona

Při natáčení snímku Nepřítel pod ochranou to Ryan trochu přehnal se svým hereckým výkonem. A když říkáme trochu, myslíme tím vlastně hodně, protože se mu povedlo udělat historicky první monokl v životě samotnému Denzelu Washingtonovi.

„Při natáčení občas nechtěně dojde ke kontaktu a člověk se může ošklivě zranit. Dost mne překvapilo, jak dobře to Denzel vzal. Myslel jsem, že mě třeba poprosí, abych odešel. A to nejen ze scény, ale abych prostě odjel z Kapského Města, kde se natáčelo,“ řekl Ryan v rozhovoru pro jeden časopis.

2. Životní zklamání mu pomohlo i při natáčení

Snímek Miluju tě k sežrání, kde si Ryan zahrál hlavní postavu, se věnuje tématu, jaké je to být v zóně přátelství, a jestli je možné z ní někdy vystoupit a místo obyčejného kamaráda být partnerem do života.

play-rounded-fill

„Jsem v šoku, že film na takovéto téma nebyl dosud natočen. Sám jsem si tím prošel na střední škole, když jsem byl do jedné dívky zamilován několik let. Randila s jedním ubožákem za druhým a ke mně chodila akorát pro radu! Rozhodně to pro mou roli byla obrovská inspirace,“ svěřil se Ryan.

3. Milovaly ho ty nejkrásnější ženy Hollywoodu

Ryan Reynolds rozhodně není žádné ořezávátko, což dokazuje mimo jiné i fakt, že byl v roce 2010 zvolen nejpřitažlivějším mužem na světě. Stejně ho vidělo také několik světových hvězd hudební i herecké scény. Nejdéle to Ryanovi vydrželo se zpěvačkou Alanis Morissette, s níž chodil pět let, a byli dokonce zasnoubení.

Když se jejich vztah rozpadl, začal randit se Scarlett Johansson. Jejich následovné manželství se však rozpadlo už po dvou letech. To ho vzalo natolik, že se zapřísáhl, že znovu už se ženit nebude. Od jeho prohlášení uběhlo sotva pár měsíců a v současné době je už téměř rok šťastně ženatý s herečkou a módní ikonou Blake Lively. Doufejme, že tentokrát bude mít Ryan štěstí.

4. Kempování mu prý zničilo manželství

To, že má očividně slabost pro slavné ženy, zdaleka není jedinou Ryanovou podivností. Nedávno se totiž na internetu objevil zpráva, že se s Blake Lively chystá na dovolenou do kempu a ona se údajně obává, že s ním nikdy nepojede na žádný luxusní pobyt v zahraničí.

FOTO: Ryan Reynolds ve filmu Blade: Trinity

Kvůli vypracovaném tělu nevýslovně trpěl. Ale stálo to za to. Zdroj: New Line Cinema

O to vtipnější jsou pak dohady, že prý mu záliba ve špinavých kotlících, vepřovém v konzervách a komárech zničila i předchozí manželství se Scarlett. Dámy nejspíš nemají ponětí, kolik žen na světě by přepychový život okamžitě vyměnilo za jednu noc ve stanu s Ryanem. Komáři nekomáři.

5. Kvůli práci na dokonalé postavě chtěl zemřít

Nejpřitažlivější muž světa by nebyl nejpřitažlivějším, kdyby měl na břiše rozpláclý mazanec místo perfektní vánočky. A tak musel Ryan kvůli své dokonalé postavě, kterou mohly ženy po celém světě obdivovat v nejednom filmu, nasadit tvrdý stravovací i tréninkový režim. A tak kromě lžičky mandlového másla k snídani přidal ještě rozcvičku 500 – 1000 sklapovaček denně před každým cvičením.

„Můj trenér je chlápek jménem Darren Chapman. Je to velice inspirativní jedinec, dokázal mi říct slovo pot v mnoha jazycích. Po prvním týdnu jsem ale toužil po sladkém vysvobození smrtí,“ vzpomíná herec se smíchem na formování perfektního těla.

6. Na záchodě potřebuje vánek a hudbu

Ryan se v jednom z rozhovorů přiznal, že má velmi stydlivý močový měchýř. Aby vůbec vykonal svou potřebu, musí být atmosféra podle jeho gusta. „Potřebuji lehký vánek ze severozápadu, tiše v pozadí hudbu, nejlépe Vivaldiho, a v blízkém okolí nesmí absolutně nikdo být,“ tvrdí s vážnou tváří. Největší problémy mu prý dělalo natáčení filmu V cizí kůži, kde měl jednu záchodovou scénu s močením.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

6 zajímavostí o Ryanu Reynoldsovi. Na záchodě musí poslouchat Vivaldiho