Menu
TOPZINE.cz
Čeští herci a české herečky

6 zajímavostí o Oldřichu Kaiserovi. Plešatý bezdomovec

Redakce

Redakce

3. 6. 2015

Oldřich Kaiser, jak jste ho zatím nepoznali. Není to jen herec, byl plešatý, v léčebně nebo bezdomovcem, je to uznávaný komik, který má na svém kontě pět nominací na Českého lva.

Zdroj: youtube.com

Kaiser bez domova, leží na kolejích a truchlí. Zdroj: youtube.com

Herec a komik Oldřich Kaiser nepřišel ke svému hereckému umu jen tak. Své herecké dovednosti rozvíjel nejdříve v Brněnské konzervatoři a pak i v Pražské AMU.  Jeho výstupy na divadelních prknech, v zábavných pořadech nebo na filmových plátnech zná snad každý Čech. Jde o velice uznávaného českého herce, kterého mnozí považují za génia.

1. Je neustále na léčení, jde o kruh, který Kaiser nikdy neuzavře

Kdybychom Oldřicha Kaisera potkali na ulici, asi bychom ho nepoznali. Z přitažlivého chlapa se stává starý dědek, a vše jen kvůli jeho závislosti na alkoholu a cigaretách. Jeho neustálé návštěvy léčeben jsou již k smíchu, nebo spíše k pláči, protože jakmile se tento uznávaný komik dostane ven, je viděn ve své oblíbené hospůdce. Sedí tam nad sklenkou vína, přesto personál prohlásil, že si spíše kupuje lahev a s ní odchází.

2. Naďa přibrala, pak se rozváděli

Poslední kapkou, která vedla k rozvodu s Naďou Konvalinkovou, byla aféra, kdy ho policista musel tahat z baru, ze kterého se opilému Kaiserovi vůbec nechtělo. Naďa Konvalinková před rozvodem hodně přibrala a mohly vznikat spekulace, že to byl důvod, ale to je omyl. Tak jako tak, jejich rozvod byl údajně překvapením jen pro málo koho.

3.Kaiser na Silvestra napodoboval ještěrku

4. Oldřich Kaiser se stal bezdomovcem, co ho k tomu vedlo

Tento rok pana Kaisera uslyšíme v roli Bohumila Hrabala ve stejnojmenném dokumentu, také by měl pracovat na komedii Diva a na pohádce Jana Svěráka Tři bratři. Navíc tohoto herce a komika mohou diváci slyšet v rozhlasovém seriálu Tlučhořovi, kde působí opět s dlouhodobým kolegou Jiřím Lábusem. Nebo ho můžete vidět po boku Dáši Vokaté, se kterou zpívají, někdy hodně odvážné písně, často s intimním podtextem. Dokonce v jednom videoklipu ztvárňují bezdomovce. Pan Kaiser tedy o role nemá nouzi.

5. Není šťastný, většina komiků trpí totiž depresemi

Jeho nezájem o okolní svět, především o lidi, může vycházet z hlubokých depresí, kterými údajně komici často trpí. Sám prohlásil, v souvislosti s filmem Klauni, že člověk, který se živí rozesmáváním lidí, je v soukromém životě velice smutný, nikdo nemůže být stále jen šťastný.

6. Nechávat se opakovaně oholit po celé hlavě, nevydrží každý

Kvůli zmíněnému filmu Klauni si herec musel nechávat opakovaně holit hlavu a obočí. Vzhledem k tomu, jak nyní chodí zarostlý, asi si tu dobu vynahrazuje. Aby mu to nebylo líto, režisér Viktor Tauš si také oholil hlavu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

6 zajímavostí o Oldřichu Kaiserovi. Plešatý bezdomovec