Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

5 zajímavostí o Anně Kendrick: Před kamerou se nikdy nesvlékne

Nikola Němcová

Nikola Němcová

18. 12. 2012

Většina zná Annu Kendrick jako tu otravnou holku ze Stmívání. Kromě toho je i nadanou muzikálovou herečkou a jejího hudebního talentu si můžete dosyta užít ve filmu Ladíme!, který jde tento týden do kin.

FOTO: Ladíme!

Anna Kendrick ve filmu Ladíme! Zdroj: Universal Pictures

Anna Kendrick se narodila 9. srpna 1985 v americkém státě Maine. S rodiči se v deseti letech přestěhovala do New Yorku, aby se mohla naplno věnovat své herecké kariéře. A tento tah se vyplatil.

Její první rolí byla Dinah v broadwayském muzikálu High society, za který si jako druhá nejmladší herečka v historii vysloužila nominaci na prestižní cenu Tony, Drama disk award a Fany award za nejlepší muzikálovou herečku. Cesta na stříbrné plátno nebyla dlouhá a za roli Natalie ve filmu Lítám v tom byla nominována na Oscara. O jejím hereckém a pěveckém talentu se můžete přesvědčit již tento čtvrtek, kdy do českých kin vstupuje film Ladíme!

1. Ranní ptáče, dál doskáče

Anně nedělá problém si přivstat brzy ráno. Vstává už před pátou hodinou a každé ráno si chodí zaběhat, aby si udržovala štíhlou linii, a je to pro ni i forma relaxace. O tom, že je nominovaná na Oscara se také dozvěděla zrovna při běhu. Bylo pět ráno, když jí zazvonil telefon a její spolubydlící jí tuto skvělou novinu sdělila.

FOTO: Lítám v tom

S Georgem Clooneym v tom lítají. Zdroj: Paramount Pictures

2. Miluje pečení

Předtím než se začala naplno věnovat herectví, přivydělávala si na půl úvazku v pekařství. Přestože se tomuto řemeslu nadále nevěnuje, stále prý ráda peče. Pokud by přestala s hraním, začala by studovat na kuchařské škole. Miluje totiž uspokojení a okamžitou odezvu, která se jí od vaření dostává. Prý je to velký rozdíl oproti herectví, protože tento pocit se dostaví teprve až po vypuštění filmu do kin.

3. Bojí se fotografů

Anna se v několika rozhovorech svěřila, že ji děsí paparazzi. Promenádování na červených kobercích jí přijde zvláštní, protože na ni novináři vždycky křičí, když si chtějí pořídit nějakou její fotku. Nechápe, jak to někdo může považovat za úchvatnou záležitost.

4. Nahou ji ve filmu neuvidíte

Většina jejích hereckých kolegyň nemá problémy s odhalováním ve filmech, ale Anna v několika rozhovorech prohlásila, že se nikdy v žádném filmu neodhalí. Ačkoli jsme ve filmu Ladíme! svědky nahé scény ve sprše, fanoušci nic neuvidí. Anna se totiž přikrývá ručníkem. Zpočátku jí natáčení této scény přišlo velmi nepříjemné, nakonec ji popisuje jako její nejlepší den v životě. A prý si dokonale pamatuje tělo její herecké kolegyně Brittany Snow.

5. Nenávidí ji režisér filmu Lítám v tom?

Anna se nejvíce proslavila rolí Natalie v Lítám v tom. Svěřila se ale, že proces konkurzů byl hotová katastrofa. Dokonce si myslela, že ji režisér Jason Reitman nenávidí. Ten nakonec řekl, že když psal tuto roli, tak byla Anna jeho jedinou volbou. Zaujala ho totiž svým výkonem v Rocket Science. Jasonovi Anna připomíná herečky z třicátých let, které se již v moderních filmech neobjevují.

Ohodnoťte tento článek:
1
Právě čtete

5 zajímavostí o Anně Kendrick: Před kamerou se nikdy nesvlékne