Menu
TOPZINE.cz
Sex a vztahy

Ztracený kontakt nemusí nutně znamenat konec známosti

Redakce

Redakce

21. 9. 2011

Jedete ve vlaku a moc se vám líbí jeden z pasažérů, ale bojíte se ho oslovit. Zrovna ve chvíli, kdy jste téměř odhodlaní na něj promluvit, protože máte pocit, že náklonnost je oboustraná, vystoupí.

Ztratili jste číslo? Nezoufejte, i tak to může dopadnout dobře, Zdroj: sxc.hu

Cestujete v metru a dáte se do řeči s mladým studentem, ale ztratíte jeho číslo. Také vám to zní povědomě? Nevěšte hlavu, protože nic není ztraceno.

I takhle to může dopadnout…

Alice jela 8. října do školy. Jela pozdě. Když nastoupila do metra, opřela se o boční mantinely a dívala se ven. Tak jako to dělala každý den. Najednou do metra na poslední chvíli vběhl kluk v modré mikině, s černým batohem a v jeansech. Stál naproti ní a pořád se na ni usmíval.

Jelikož byl pěkný a vypadal sympaticky, tak se Alice taky usmála. Mladík se jmenoval Dan, byl z Anglie a učil tu angličtinu. Dnešním metrem jel náhodou, protože mu odpadla výuka v Holešovicích. Alice s Danem si byli moc sympatičtí. Dan doprovodil Alici před školu, chytil ji za ruku, dal jí pusu a své telefonní číslo, které ale Alice ztratila…

Máme pro vás řešení

Buď se to stalo vám a nebo někomu ve vašem okolí. O to víc bolí, když si uvědomíte, že ta šance – potkat se znovu -, nemusí už nikdy přijít…

Na internetu se můžete najít, zkuste to

Právě od toho tu jsou internetové stránky zaměřené na tuto tématiku. Po jednoduché registraci máte možnost dát o sobě vědět tím, že velice stručně vyplníte jak a kde jste se potkali. Pokud váš protějšek zná také stránky tohoto typu, navštíví ji a napíše vzkaz, ze stránky se odešlou e-maily na vaše adresy a hurá na schůzku!

Čtěte také: I platonická láska může mít šťastný konec.

Na dejmivedet.cz je aktuálně 47 vzkazů. 21 z Jablonce nad Nisou, 17 z Prahy a 9 z Liberce.

Jediná nevýhoda této služby je v tom, že není příliš známá, takže šance, že na ní bude zrovna váš objekt zájmu, je poměrně malá. Nicméně je jenom na nás, jak rychle se to změní! Takže nevěšte hlavu a dejte si vědět.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Ztracený kontakt nemusí nutně znamenat konec známosti