Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Známe režiséra další bondovky. Sam Mendes oficiálně potvrdil návrat

Po úspěchu třiadvacáté bondovky jménem Skyfall přinášíme první novinky související s dalším pokračováním této úspěšné série. Kdo bude v hlavní roli Agenta 007 tentokrát?

Sam Mendes directing Bond

Sam Mendes se opět ujme režie již čtyřiadvacáté bondovky. Zdroj: distributor filmu

Již od začátku byly zřejmé dohady mezi prvním režisérem Samem Mendesem (Skyfall) a producenty Michaelem G. Wilsonem a Barbarou Broccoli. Sam Mendes sám prohlásil, že nemá žádný zájem o podílení se na dalších filmech o Jamesi Bondovi, Wilson a Broccoli tedy začali hledat vhodnou náhradu. Avšak karty se obrátily (spolu s Mendesovým názorem) a k dnešnímu dni už je potvrzeno, že se Mendes opět vrátí k režírování a naváže na Skyfall již 24. dílem v sérii filmů o Jamesi Bondovi.

Wilson spolu s Broccoli již obeznámili Mendese s tím, že se bude řídit podle scénáře Johna Logana. V hlavní roli britského tajného agenta se objeví opět Daniel Craig a 24. pokračování bude vypuštěno do světa již 6. listopadu 2014.

„Po mimořádném úspěchu Skyfall, jsme opravdu nadšení, že  můžeme znovu pracovat s Danielem Craigem, Samem Mendesem a Johnem Loganem,“ řekl Wilson s Broccoli.

Poté Mendes dodal: „Velmi mě těší, že mi producenti dali čas potřebný k naplnění mých divadelních povinností, díky čemuž se budu moci ujmout režie 24. bondovky. Velmi se těším na opětovné převzetí otěží a také již na druhou spolupráci s Danielem Craigem, Michaelem G. Wilsonem a Barbarou Broccoli.“

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Známe režiséra další bondovky. Sam Mendes oficiálně potvrdil návrat