Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Žehlička na vlasy, která vypouští kondicionér. I to je realita

Redakce

Redakce

23. 10. 2011

FOTO: Top žehlička na vlasyŽehličky na vlasy, fény a kulmy patří do výbavy skoro každé ženy. Podívejte se na pět nejlepších žehliček, které opravdu stojí za to.

FOTO: Top žehličky na vlasy

Krásné a zdravé vlasy můžete mít i při pravidelném žehlení, Zdroj: electroworld.cz, krasa.cz

Žehličku na vlasy nebo fén používá téměř každá žena, i když ví, jak tyto přístroje vlasy zatěžují. Proto často volíme ty nejdražší, které zaručují ochranu vlasů. Není to však jen reklamní trik prodejců?

Jak na zdravé a rovné vlasy

Málokterá z nás má tak dokonalé vlasy, aby je nemusela jakýmkoliv způsobem každé ráno upravovat. Mnoho žen k tomuto účelu používá nejen fén, který je samozřejmostí, ale i žehličku na vlasy.

Tenhle vynález našim vlasům zaručuje nejen perfektní hladkost a rovnost, ale můžeme si pomocí něj vytvořit i sexy vlny. Kterákoliv tepelná úprava však vlasy zatěžuje a při častém používání je také ničí a vlasy tak ztrácí na kráse. Existuje na trhu přístroj, který zaručuje krásné a zdravé vlasy i při každodenním používání? Budete překvapená.

FOTO: Top žehličky na vlasy

Nerozlučná dvojka od ety, Zdroj: eta-elektro.cz

V redakci jsme pro vás vybrali pět žehliček na vlasy, které mají ty nejlepší reference a opravdu dodržují to, co na obalech hlásají jejich výrobci. Navíc přidáváme pár tipů na péči o žehlené vlasy. Ty se vždycky hodí.

Rowenta CF7710

Nejlépe hodnocená žehlička na vlasy na první pohled zaujme luxusním vzhledem a potěší funkcí, která vám sama vypočítá a nastaví teplotu podle zadaných kritérií. Výrobci vsadili na lesklé vlasy a tomu přizpůsobili i povrch keramických destiček Ultra Shine NANO ceramic pro extra lesk vlasů. Pro neposedné vlasy je tu ionizátor, který vlasy uhlazuje a zaručuje, že zůstanou rovné i druhý den po žehlení.

Remington S9950

Co by to byl za žebříček, kdyby se zde neumístila žehlička Remington? Tahle mátově zelená kráska oplývá opravdu extra péčí o vlasy. Při každém žehlení vypouští do vlasů malé množství kondicionéru s vitamínem E pro hladké a lesklé vlasy. Při hektickém ránu jistě oceníte i zahřátí do 30 sekund.

Eta 7333

Tahle žehlička upoutá na první pohled barevným designem a extra dlouhými žehlicími destičkami pro žehlení dlouhých vlasů bez přehřívání. Stejně jako Rowenta má i ionizátor, další funkce navíc už však nenabízí a při nákupu vás tedy utěší alespoň velmi nízká cena.

Sencor SHI130

Žehlička Sencor se hodí pro nárazové žehlení krátkých vlasů. Oproti prvním třem nenabízí nic extra, udržuje si však příjemný standard – rychlé zahřátí, keramické destičky s turmalínem a plovoucí žehlicí plochy. Maximální možná teplota, která je jen 200 stupňů, nepostačí majitelkám dlouhých a hustých vlasů.

Rowenta SF 4412

Sestra vítězky tohoto žebříčku se také nenechala zahanbit a mimo obvyklé funkce přichází se speciálním tvarem žehličky, který je vhodný i pro vytváření vln. Tenké žehlicí pláty se také hodí pro ty, které si žehlí jen ofinu či konečky, a zaručí přirozený vzhled vlasů.

FOTO: Vlasová kosmetika

Kosmetika na žehlené a foukané vlasy, Zdroj: krasa.cz, hairshop.cz

V každém případě se vyvarujte žehlení mokrých vlasů a vždy používejte speciální přípravky určené k péči o žehlené vlasy. Výborná séra a mléka vyrábí například Wella, Redken nebo L´Oréal. Při výběru těchto přípravků bohužel platí heslo, že za kvalitu se platí. Nechte si poradit od svého kadeřníka a budete mít jistotu, že je o vaše vlasy dobře postaráno.

Vlasy volají SOS? Brazilský keratin je zachrání

Málokterá spokojená majitelka žehličky na vlasy by na tu svoji nechala dopustit a jistě by se zarytě hádala o pořadí výrobků na tomto žebříčku. Při výběru žehličky samozřejmě nespoléhejte jen na internetové pořadníky, dejte taky na radu kamarádky či vašeho kadeřníka.

V potaz berte i strukturu a kvalitu svých vlasů, jak často chcete žehličku používat a zda vám postačí levnější kousek, nebo raději pořádně zainvestujete.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Žehlička na vlasy, která vypouští kondicionér. I to je realita