Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Brazilský keratin zachrání vaše vlasy. Jaká je cena?

FOTO: Brazilský keratinJsou vaše vlasy unavené, poškozené, suché, prostě bez života? Když ráno vstanete a podíváte se do zrcadla, říkáte si, že by to chtělo změnu? Přesně pro vás je brazilský keratin.

FOTO: Brazilský keratin

Keratin zkrotí každou vlnu, Zdroj: spalicek.com

Brazilský keratin je to nejlepší, co můžete pro své namáhané vlasy udělat. Jde o čistě přírodní produkt na bázi přírodního keratinu, kolagenu, kokosu a čokolády. To znamená krásné, hladké a zařivé vlasy bez chemického narušení.

Co byste měla vědět o keratinu

Keratinová kúra má okamžitý účinek a vlasy vám vydrží krásné po dobu tří až čtyř měsíců. Kromě regenerace chrání vlasy i před škodlivými vlivy, jako jsou slunce, mořská voda, vítr a mráz. Ozdravnou kúru ocení hlavně odbarvené blondýnky.

Čtěte: Trvalá na řasy je dostupným řešením pro nevýrazné oči

Aplikace trvá dvě až čtyři hodiny, podle hustoty a délky vlasů. Zní to lákavě, viďte? Ale co za to? Cena se odvíjí od spotřeby keratinu. Na krátké vlasy se spotřebuje cca 50 mililitrů, to je asi 2 000 korun. Na dlouhé vlasy je to pak 90 mililitrů, tedy 3 000 korun. Pokud máte opravdu hodně poškozené vlasy, neváhejte. Je to investice, která se určitě vyplatí.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Brazilský keratin zachrání vaše vlasy. Jaká je cena?