Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Trvalá na řasy je dostupné řešení pro vaše nevýrazné oči

FOTO: Zelené očiKaždé ráno vstanu, podívám se do zrcadla a řeknu si: Co já to jen se sebou dneska provedu? Nejhorší jsou oči. Trávím minimálně půl hodiny jejich zvýrazněním. A dnes jsem si řekla dost, už mě to nebaví. Zajdu si odpoledne do kosmetického salónu a poručím si trvalou na řasy.

FOTO: Oko

Dostupná metoda zvýraznění vašich řas, Zdroj: sxc.hu

Trvalá na řasy oči zvýrazní, opticky zvětší a prohloubí pohled. Pokud jste někdy toužily vypadat jako nefalšovaná mrkací panenka, tak tohle bude rozhodně tip pro vás.

Všechno funguje na základě mininatáček, speciálního lepidla, roztoku a vyživovací kúry. Řasy se natáčejí pomocí mininatáček, které se přilepí k hornímu víčku speciálním lepidlem. Toto lepidlo je nezávadné, nemusíte se bát. Lékaři ho používají v nemocnicích ke slepení menších ranek, které není nutné šít. Poté se řasy zvednou, přichytí na natáčku a potřou speciálním roztokem.

FOTO: Řasenka

Nestačilo? Řasy ošetřené trvalou se kamarádí i s řasenkou a umělými řasami

Po uplynutí určité doby kosmetička oči omyje, natáčky sundá a řasy vyživí speciálním roztokem.  Výsledný efekt je úžasný, řasy jsou krásně natočené a zvednuté. Pro získání ještě dramatičtějšího pohledu můžete použít i řasenku.

Jak dlouho trvalá na řasách vydrží?

Přibližně 2 až 3 měsíce. Podle toho, jak se o řasy staráte. Je nutné si po aplikaci trvalé zakoupit řasenku s vyživovací strukturou nebo balzám na řasy, který též vyživuje. Trvalá řasám ale nijak neškodí, takže jakmile pominou účinky předešlé trvalé, můžete ji jít zase obnovit. Doporučuje se návštěvy opakovat asi po dvou měsících.

A kolik tahle paráda stojí?

Tato metoda patří mezi ty levnější. Cena se pohybuje od 200 do 500 korun, podle města, kde bydlíte, a podle salónu, jaký zvolíte. Já svého rozhodnutí nelituju, zkuste to i vy.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trvalá na řasy je dostupné řešení pro vaše nevýrazné oči