Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Warner Bros. Pictures a Topzine.cz vám nabízí možnost vyhrát lístky do kina, trička, deštník a další ceny v soutěži s filmem HARRY POTTER A RELIKVIE SMRTI – ČÁST 1 – UKONČENO

Redakce

Redakce

15. 11. 2010

Warner Bros. Pictures a Topzine.cz vám přinášejí soutěž o lístky do kina, trička, deštník a další ceny k filmu Harry Potter a Relikvie smrti – část 1. Stačí odpovědět na jednoduché otázky a jedna z výher může být vaše!

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1, Zdroj: distributor filmu

Harry Potter a Relikvie smrti – část 1, Zdroj: distributor filmu

Soutěž končí 21. 11. 2010 v 19:00 hodin. V pondělí 22. 11. 2010 vylosujeme výherce a ceny jim budou zaslány. Z jedné e-mailové adresy se počítá vždy pouze první e-mail. A o co se bude soutěžit?

Hlavní cena: 1x deštník měnící barvu
10x sada záložek do knihy
3x kšiltovka (různé motivy)
6x pánské tričko (3 různé motivy)
10x lístek do multikin sítě Palace Cinemas

Harry Potter a Relikvie smrti je sedmým a posledním pokračováním dobrodružství Harryho Pottera, které je očekávanou událostí a bude rozděleno do dvou celovečerních filmů. Do českých kin dorazí 18. listopadu.

První část začíná, když se Harry, Ron a Hermiona vydávají na nebezpečnou misi, jejímž cílem je najít a zničit tajemství Voldemortovy nesmrtelnosti – viteály.  Spoléhat musí jen sami na sebe, a to víc než kdy dříve, protože jim už profesoři nepomohou a budou také bez ochrany profesora Brumbála. Navíc jsou mezi nimi temné síly, které se je snaží rozdělit.

Mezitím se svět kouzelníků stane nebezpečným místem pro všechny nepřátele Pána zla. Dlouho obávaná válka se zlem začala, Voldemortovi smrtijedi kontrolují Ministerstvo kouzel i Bradavice a terorizují a zatýkají všechny, kdo by se jim chtěl postavit. To nejcennější, co Voldemort chce, ale stále hledají: Harryho Pottera. Vyvolený se stal loveným. Smrtijedi hledají Harryho všude, aby ho podle příkazu Voldemorta přivedli…živého.

Harryho jedinou nadějí je, že najde viteály dřív, než Voldemort najde jeho. Při pátrání po viteálech objeví starý a téměř zapomenutý příběh – legendu o relikviích smrti. A pokud je legenda pravdivá, mohl by Voldemort získat neomezenou moc a sílu, po které touží.

Harry netuší, že jeho budoucnost byla rozhodnuta v minulosti, v ten osudný den, kdy se stal chlapcem, který přežil. Harry Potter je každý den blíž k úkolu, na který byl připravován od prvního dne, kdy vstoupil do Bradavic: poslední bitvu s Voldemortem.

Hlavní cenou v soutěži je deštník měnící barvu

Soutěžní otázky:

1. Jak se jmenuje herečka, která ve filmu HARRY POTTER A RELIKVIE SMRTI – ČÁST 1 hraje roli Hermiony Grangerové?

a. Bonnie Wright
b. Emma Watson
c. Katie Leung
d. Evanna Lynch

2. Kdo je ve filmu HARRY POTTER A RELIKVIE SMRTI – ČÁST 1 jmenován ředitelem Bradavic?

a. Profesorka McGonagallová
b. Profesor Kratiknot
c. Profesor Snape
d. Profesor Křiklan

Abyste se mohli zúčastnit soutěže s filmem Harry Potter a Relikvie smrti – část 1, vyplňte odpovědi a odešlete je na soutez@topzine.cz. Do předmětu napište Harry Potter.

Odpovědi na otázky a další informace k filmu můžete najít na oficiálních stránkách.

Harry Potter a Relikvie smrti – část 1 (Harry Potter and the Deathly Hallows: Part I)

Dobrodružný / Drama / Rodinný / Fantasy
Velká Británie / USA, 2010, 146 min

Režie: David Yates
Hrají: Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson, Ralph Fiennes, Helena Bonham Carter, Alan Rickman, John Hurt a další

© 2010 Warner Bros. Entertainment.
Harry Potter Publishing Rights © J.K.Rowling

Harry Potter characters, names and related indicia are trademarks of and © Warner Bros. Ent. All Rights Reserved.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Warner Bros. Pictures a Topzine.cz vám nabízí možnost vyhrát lístky do kina, trička, deštník a další ceny v soutěži s filmem HARRY POTTER A RELIKVIE SMRTI – ČÁST 1 – UKONČENO