Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Vznikající film o Katy Perry bude ve 3D. Do českých kin asi nepůjde

Martin Peška

Martin Peška

24. 4. 2012

V červenci tohoto roku by měl být do kin ve Spojených státech uveden film o zpěvačce Katy Perry. Má se jednat o dokument s názvem Katy Perry: Part Of Me, uveden má být i ve 3D.

video
play-sharp-fill

Kromě záběrů z koncertů má snímek přiblížit i zpěvaččinu cestu za slávou. „Dokument zobrazuje nevšední život popové superstar se vším, co k němu patří. Bláznivý kolotoč koncertů, emotivní chvíle radosti i stresu, vzrušující okamžiky na pódiu i pohled do zákulisí,“ potvrdil pro TOPZINE.cz Libor Lisý z EMI Czech Republic.

Americká premiéra filmu je naplánována na Den nezávislosti, tedy 4. července. O uvedení filmu do českých kin se zatím nic neví. Na otázku, zda se jedná s někým z českých distributorů o uvedení filmu do české kinodistribuce, odpověděl Lisý: „Zatím nemám žádné zprávy.“

Nepřehlédněte: Katy Perry bude v The Sims. Do hry navrhne i účesy a módní doplňky

Zpěvačka Katy Perry v poslední době trhá rekordy nejen v prodeji svých alb, ale i v počtu příznivců na internetu. „Její kanál na Twitteru je s patnácti miliony odběratelů třetím nejsledovanějším na světě, na serverech YouTube a Vevo dosáhla celkově přes jednu miliardu zhlédnutí, její druhé album Teenage Dream si koupilo přes pět milionů posluchačů a celkový počet prodaných singlů z této desky se vyšplhal k metě 46 milionů,“ dodal Lisý.

Singl Part Of Me z rozšířené verze Teenage Dream: The Complete Confection aktuálně v Americe debutoval na prvním místě Billboard Hot 100.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Vznikající film o Katy Perry bude ve 3D. Do českých kin asi nepůjde