Menu
TOPZINE.cz
Sex a vztahy

Vyzkoušejte neobvyklé sexuální praktiky

Komerční sdělení

Komerční sdělení

15. 11. 2018

Psychiatři obvykle tvrdí, že každý má nějakou úchylku a zřejmě mají pravdu. Každý z nás má pro něco slabost. Ať už se jedná o nevinné drobnosti, jako je nutkavá potřeba přeložit list papíru tak, aby rohy přesně lícovaly, nebo pikantnosti, které děláme v posteli. Každý má pro něco slabost a každého něco vzrušuje. Popusťte uzdu své fantazii a vyzkoušejte neobvyklé sexuální praktiky.

Objevování nových věcí a erotická inspirace

Sex je kořením partnerského vztahu, a pokud se z něj stane rutina nebo stereotypní opakování stále té samé polohy, je na čase zakročit. Možná objevíte nevídanou rozkoš z věcí, o kterých jste neměli ani tušení, že vás rajcují. Jediné pravidlo, které musíte dodržet, je to, aby oba partneři souhlasili. Čtěte, jaké neobvyklé sexuální praktiky mají lidé v oblibě. Pro začátek můžete začít experimentovat se sexuálními pomůckami. Vibrátor nebo dildo je dnes už běžnou výbavou nočních stolků mnoha žen, ale existuje celá řada dalších hraček a metod.

Mnoho lidí vzrušuje určitá míra bolesti nebo svazování. Jak říká okřídlené rčení všechno je o sexu, jen sex je o moci. Vyzkoušejte nejrůznější pouta, šátky nebo řemeny ke svázání partnera a dělejte si s ním, co chcete.

Pak si prohoďte role a ten druhý vám může na oplátku naplácat do takové míry, jaká bude snesitelná. Pokud bolest není vaše parketa, můžete vyzkoušet lechtání, které je v podstatě jemnou verzí sado-maso. Vaše hrátky se nemusí omezovat jen na pomůcky a prostor vašeho bytu. Někoho vzrušuje možnost, že bude přistižen a sex na veřejnosti.

Jaké si vyberete neobvyklé sexuální praktiky, je jen na vás. Erotická inspirace nemá meze. A pokud vám chybí, inspirujte se na internetu. Například sexshop RuzovySlon.cz má na Youtube svůj vlastní kanál, kde pravidelně zveřejňuje erotické videonávody. Na výběr je z tisícovky videí, která přinášejí nejrůznější tipy na polohy při sexu i na neobvyklé sexuální praktiky a návody na používání nejrůznějších hraček.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Vyzkoušejte neobvyklé sexuální praktiky