Menu
TOPZINE.cz
Cestování

Vydražte originální zážitek: V Alpách nabízí romantickou noc na ledovci

Linda Svobodová

Linda Svobodová

23. 7. 2012

V rakouském Štýrsku se rozhodli pro netradiční propagaci místních krás. Na internetu můžete vydražit luxusní noc pod širákem pro dva. Výherci sice stráví noc bez střechy nad hlavou, ale zato s dechberoucím výhledem na Alpy.

FOTO: Alpy

Výherce aukce čeká skutečně nevšední zážitek. Foto: Pavel Srb, TOPZINE.cz

Region Ramsau leží na úpatí Dachsteinu, což jenejvyšší štýrská hora. Právě zde lze na aukčním portálu eBay vydražit luxusní přenocování pro dva. Ve výšce zhruba 1.000 metrů nad mořem šťastný pár stráví opravdu nezapomenutelnou noc.

Luxusní balíček dává na výběr ze čtyř míst

Zájemci mají na výběr celkem čtyři místa, a to vysokohorské pastviny, jižní stranu hory Dachstein, soutěsku a ledovec. Na místo bude pár dopraven koňským povozem a jedinými spolunocležníky mu bude maximálně vysoká zvěř.

Čtěte také: Máme několik tipů na dovolenou za hubičku u sousedů ČR

Pořadatelé zajistí nejúspěšnějšímu dražiteli postel a toaletu. Připraven bude také luxusní dárkový koš a táborový oheň. Všechna místa k přenocování jsou daleko od civilizace, elektřinu byste tedy hledali marně. K dispozici jsou pouze baterky a pochodně, aby se nocležníci neztratili ve tmě. Otužilci se mohou místo ranní sprchy umýt v potoce.

Výtěžek originální aukce pro UNESCO

Protože se okolí Ramsau nachází na seznamu Světového kulturního dědictví, rozhodli se pořadatelé výtěžek aukce věnovat právě organizaci UNESCO.

Kdo by se do Ramsau rád podíval, může na eBay kromě této originální aukce využít i další. V nabídce je hned několik balíčků, a to od víkendových pobytů až po týdenní dovolené.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Vydražte originální zážitek: V Alpách nabízí romantickou noc na ledovci