Menu
TOPZINE.cz
Divadelní hry, představení - novinky a recenze

Voca People přistanou v Praze. Zázemí jim poskytne Divadlo Hybernia

Redakce

Redakce

11. 9. 2012

Život je muzika a muzika je život. S tímto posláním na Zemi přistáli Voca People. Diváky čeká mezinárodní hudební senzace. Voca People odehrají  27. a 28. října v Divadle Hybernia čtyři show.

video
play-sharp-fill

Voca People jsou v uměleckých kruzích ojedinělým projektem. Hlavní filozofií souboru, který v Izraeli založil Lior Kalfo a Shai Fishman, je, že Voca People pocházejí z jiné planety, kde je zpěv a hudba jediným způsobem komunikace.

Čtěte také: Rozhovor s tanečnicí Belén López

Spojení zpěvu, vokálů a beatboxu bez využití jakýchkoliv hudebních instrumentů může na diváky působit jako zážitek z jiné dimenze. Aby se Voca People  přiblížili publiku, v jejich repertoáru nechybí světoznámé hity například od Madonny, Michaela Jacksona nebo Queenů.

FOTO: Voca People

Co si Voca People připraví pro české fanoušky? Zdroj: vocapeoplenyc.com

Pro podtržení výjimečnosti se soubor obléká do bílých obleků a pouze ústa, jejich jediný komunikační nástroj, mají zbarvena do ruda. Voca People jsou známí po celém světě, jejich videa viděly miliony fanoušků.

Osmičlenný soubor s vystoupeními na pomezí divadla a muzikálu přijede do Prahy poprvé a jejich repertoár tvoří více jak 70 písní. Navíc obyvatelé planety Voca představení přizpůsobují tomu, kde zrovna vystupují.

„Během show by mělo zaznít přes 70 skladeb, např. Bohemian Rhapsony (Queen), Holiday (Madonna), Woman (John Lennon), We Are The World (Michael Jackson), Mozart, Bach, Tchaikovski,“ řekl za pořadatele Petr Tajčman.

V Praze se Voca People zastaví v rámci evropské tour, během které například v Německu navštíví 26 měst a v Maďarsku vyprodali představení na celý týden.

Voca People

Divadlo Hybernia (Náměstí Republiky 4, Praha 1)

Kdy: 27. a 28. října 2012

Vstupenky: 850–1 350 Kč

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Voca People přistanou v Praze. Zázemí jim poskytne Divadlo Hybernia