Menu
TOPZINE.cz
iMiss - internetová miss ČR 2023

VIDEO: Známe finalistky iMiss 2011. Která je nejkrásnější dívkou internetu?

Redakce

Redakce

20. 6. 2011

Soutěž iMiss 2011 už zná své finalistky. Óčko Music Club v Praze, kde se utkalo 28 krásných dívek o postup do finále, se tak stal pro sobotní odpoledne pastvou pro nejedno mužské oko. Redakce Topzine.cz byla u toho a přináší vám exkluzivní videoreportáž z boje o finále. 

Každá z dívek prokázala odvahu už pouhým odesláním přihlášky do soutěže. Na castingu musely ukázat, že nejsou pouze krásné. Důležité bylo zaujmout porotu svým charismem, inteligencí a příjemným vystupováním. Letošní ročník byl velmi silný a samy finalistky se shodly, že konkurence je opravdu velká. I přesto mezi dívkami nepanovala žádná rivalita a přály si vítězství navzájem.

Připomeňte si cestu finalistek iMiss 2011 z castingů v Praze a Brně.

V mnohačlenné porotě zasedla i loňská vítězka Marcela Vovsová. Na rozhovor s ní se můžete podívat v následující reportáži, kde jsme vyzpovídali i několik semifinalistek.

video
play-sharp-fill

To, že porota nebude mít lehké rozhodování, bylo jasné od začátku. Dívky bojovaly ze všech sil. Pro některé bylo těžké první kolo, kde se měly představit a zodpovědět několik otázek, jiné se obávaly promenády v plavkách. Obě kola zvládly všechny slečny úspěšně a rozhodně se nemají za co stydět. Nějaké to zaškobrtnutí se sice sem tam objevilo, ale jak by taky ne. Když bojujete o postup do finále a plníte si své sny, máte nervy na pochodu a drobné chybičky se v tomto případě dají odpustit.

Všechny semifinalistky na sebe mohou být pyšné. Postoupit do finále má ale nárok jen deset nejlepších. Tady jsou:

č. 2. Kateřina Kubačková

č. 5. Klára Paletová

č. 6. Denisa Biskupová

č. 7. Nikola Hrubá

č. 9. Elizabeth Drobotová

č. 10. Zlata Hrudková

č. 11. Anna Avakjanová

č. 17. Jana Zapletalová

č. 19. Dominika Pastvová

č. 20. Markéta Martinkovičová

Našli jste mezi nimi svou favoritku? Ve fotogalerii si můžete prohlédnout vítězky i průběh celého semifinálového kola. Mně nezbývá než dívkám popřát hodně štěstí a pevné nervy na finálový večer.

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/imiss-praha-cz-moda-18062011/]

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Známe finalistky iMiss 2011. Která je nejkrásnější dívkou internetu?