Menu
TOPZINE.cz
iMiss - internetová miss ČR 2023

FOTO: iMiss 2011 má za sebou další casting. Rozhodnutí o finalistkách padne již brzy

Anna Talašová

Anna Talašová

13. 6. 2011

Porota soutěže iMiss 2011 se přesunula z moravské metropole do Prahy, kde ji v sobotu čekal nelehký úkol, a sice vybrat z desítek přihlášených semifinalistky. Atmosféru, která panovala v Óčko Music Clubu si vychutnejte ve fotogalerii.

FOTO: Semifinalistky iMiss 2011, casting Praha

Postupující z pražského castingu, Foto: Francesco Castelli, Topzine.cz

Řekli byste, že v hudebním klubu to přes oběd nežije? Omyl. Divili byste se, kolik krásných a sympatických slečen se v přítmí Óčko Music Clubu sešlo v sobotu 11. června. Nepřišly za zábavou, ale tvrdě makat. Okouzlit porotu a ukázat, že kromě bezvadné postavy mají i něco v hlavě dá docela zabrat. Trémě totiž neporučíš.

Klobouk dolů před všemi, které to ráno v den D nevzdaly, nalíčily se, učesaly, sbalily plavky a kolikrát i přes půl republiky vyrazily na casting. Pak už stačilo jen přesvědčit porotce, že mají na to postoupit do semifinálového kola. Jejich zbraněmi byla promenáda v plavkách i vlastní mozek. Odpovědět na zapeklité otázky se některým soutěžícím povedlo o něco víc než jiným, stejně tak jako držet nervy na uzdě. Přirozenost a uvolněnost hrály významnou roli a hlavně Eva Decastelo se snažila nervózní slečny odreagovat. A většinou úspěšně.

Podívejte se, jak probíhal casting v Brně!

Konkurence byla vysoká a vybrat ty nej nebylo jednoduché. Do semifinále z Prahy postoupilo 17 dívek a porota bude mít příští týden nejspíš hodně těžkou hlavu.

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/imiss-praha-cz-moda-11062011/]

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

FOTO: iMiss 2011 má za sebou další casting. Rozhodnutí o finalistkách padne již brzy