×
TOPZINE.cz

VIDEO: YouTube nabízí kromě kvality také řádku příšerností

Foto: HaluzNaWebe
HaluzNaWebe, jak si říká člověk, který nahrál Foku Méé, Foto: youtube.com

!Anketa!Kdo nezná YouTube, nevlastní zřejmě pécéčko či mobilní telefon. Nabízí nepřeberné množství kvalitních videí a záznamů, ale také spousty rádoby umělců, kteří se tímto způsobem zviditelňují. Pojďte se s námi podívat na nejmarnější pokusy.

HaluzNaWebe, jak si říká člověk, který nahrál Foku Méé, Foto: youtube.com

Prvním případem budiž hitovka Foku Méé od neznámého rappera ze Slovenska. Všimněte si jaká auta doplňují jeho videoklip. Když se podíváme například na Rytmuse, který se vozí v Rolls-Roycech či Audi nejnovějších modelů, je toto minimálně k pousmání. A co teprve, jistě pravé, perské koberce na vratech? Video za rok vidělo už přes milion lidí.

Britský zrzek je vyhledávaný hlavně kvůli songu Ginger, který má několik remixových podob. Tato taneční verze je jednou z nejpovedenějších, i když i tak celkem strašidelných. Jakpak by asi uspěl v naší SuperStar? Jeho video si přehrály už téměř dva miliony diváků za dva roky.

Česká republika má také své zastoupení, i když jde spíše jen o vlastní videoklip. Za zoufalou můžeme považovat tuto slečnu, u které se v komentářích videa hádají lidé o tom, jde-li o ženu, či muže.

Které video aspiruje na titul Blázna roku?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Údajně je to holka, co má styl. Posuďte sami, jaký styl má při improvizaci u singlu Chceme Tě od Gipsyho a Marpa.

Tato slečna se se zpěvem moc nenamáhala, stačilo jí zapištět kousek z písně Emotions od Mariah Carey a už o ní ví 4 tisícovky lidí. Zřejmě jí to k ničemu nebude, ale my se tím můžeme alespoň pobavit.

Nesmí chybět blond cosi, která si to rozdala s Chrisem Brownem, Lil Waynem a Busta Rhymes a vystřihla prsový song. Že je to opravdu síla, poznáte ve videu. Tato rádoby kráska má ale videí více.

Jsou i světlé výjimky. Kupříkladu Jan Kavan, který své instrumentální skladby mnoha umělců na kanál YouTube nahrál, byl pozván od samotného Richarda Krajča, aby se skupinou Kryštof zahrál živě na koncertním turné jednu skladbu. „Honza Kavan je z YouTube, to je nedaleko,“ vtipně uvedl Krajčo mladého umělce.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..