VIDEO: Rybičky 48 představují animovaný klip o striptérce. Podívejte se

FOTO: Rybičky 48
Rybičky 48 Zdroj: oficiální facebook kapely

Kapela Rybičky 48 natočila animovaný videoklip k nové písničce s názvem Striptérka Anna. Podívejte se na něj exkluzivně na TOPZINE.cz.

Singl Striptérka Anna předznamenává připravované album, které vyjde letos na podzim. Půjde o pátou studiovku Rybiček – tou zatím poslední byla nápaditě pojmenovaná Deska roku, jež vyšla před dvěma lety.

Nový videoklip zaznamenává svérázný příběh lásky mezi titulní postavou, striptérkou Annou, a drogovým dealerem jménem Dan. V textu se o nich zpívá jako o Romeovi a Julii téhle divné doby. I přes pofiderní povahu zaměstnání obou protagonistů je celkové vyznění docela optimistické – posuďte sami. Autorem videa je výtvarník Marek Kolář.

Čtveřice Rybičky 48 vznikla před jedenácti lety v Kutné Hoře. Z dosavadní tvorby připomeňme třeba písničky Sexuální akrobat, Amores Perros nebo Obyčejnej den, k níž před nedávnem vznikl videoklip.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Denisa Šebestová

Pochází z Plzně, studuje anglistiku – amerikanistiku a češtinu na FF UK. Do redakce TOPZINE.CZ nastoupila na jaře 2010. Je zástupkyní editora rubriky Hudba Adama Vrány.

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*