Menu
TOPZINE.cz
Hudba

VIDEO: Rybičky 48 v novém klipu balí cigára ze zelený štěstěny

Adam Vrána

Adam Vrána

18. 4. 2013

Kutnohorská skupina Rybičky 48 vydává klip k písni Obyčejnej den z poslední studiovky Deska roku. Podívejte se na něj v exkluzivní premiéře.

video
play-sharp-fill

Nový videoklip, který vznikal během únorového pobytu kapely na indonéském ostrově Bali, potěší nejen její fanoušky a fanynky, ale i všechny milovníky parných letních dnů, prosluněných pláží, exotických krásek či koupání v azurově modrém moři. „ Je to veselá písnička na neveselé téma, jak bych naložil s posledním dnem života,“ říká frontman Kuba Ryba.

Kamera, kterou má na svědomí zpěvák spolu s kytaristy Petrem Lebedou a Honzou Štrupem, mimo jiné zachycuje i atmosféru míst, jakými jsou Uluwatu, Kuta, Candidasa či Gili Trawangan u ostrova Lombok. „Bylo fajn, že se k nám během natáčení místní spontánně připojovali. Když jsme jim pak pustili záznam našeho koncertu z festivalu Votvírák, měli nás za obrovský hvězdy z Evropy,“ vzpomíná Lebeda.

Skupina momentálně dokončuje turné k desátému výročí jejího založení nazvané DVD TOUR 10 LET. V jeho rámci si fanoušci mohou poslechnout písně z nově připravovaného alba, které vyjde letos na podzim.

Předposlední koncert turné proběhne v pátek 19.4. v Klatovech a celá šňůra bude zakončena o den později v Slabcích u Rakovníka.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Rybičky 48 v novém klipu balí cigára ze zelený štěstěny