VIDEO: Podívejte se, jak se Boris Carloff transformuje v androida

Hudebník a producent Boris Carloff připravil ve spolupráci s režisérem Martinem Živockým nový klip ke své písni I’ve Got One Soul. Za Falling přitom Carloff dostal cenu Anděl a je tak možné, že úspěch zopakuje.

Za klipem s výrazným použitím počítačových triků stojí v pozici režisérů Matěj Chlupáček, který má za sebou už celovečerní film Bez doteku, Michal Samir a Martin Živocký. Poslední jmenovaný se společně se svým bratrem Honzou navíc postaral i o grafickou a fx stránku projektu a s Borisem Carloffem spolupracoval na předchozím klipu k písni Falling, za který dostal cenu Anděl.

Za kameru se postavil Martin Žiaran, který točil filmy DonT Stop, Meruňkový ostrov nebo chystaný snímek Jana Hřebejka Zakázané uvolnění. Natočený má už i film Hany, který režíruje zmíněný Michal Samir a v němž má malou roli právě Boris Carloff, jenž se postaral i o hudbu. Do kin se drama, vypadající jako natočené na jeden záběr, dostane v první polovině příštího roku.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Pavlína Nouzová

Narozena v roce 1989 v Praze, absolventka Žurnalistiky na FSV UK a studující Mediální studia na téže škole. Od roku 2009 píše na TOPZINE.cz, do konce roku 2012 fungovala i jako editorka rubriky Film a TV a zástupkyně šéfredaktora. Stále ale pokračuje ve svém recenzentském snažení.

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*