Menu
TOPZINE.cz
Hudba

VIDEO: Patricie se v klipu režiséra Bez Doteku pokouší najít anděla

Adam Vrána

Adam Vrána

2. 12. 2013

Zpěvačka s pseudonymem Patricie právě dokončila klip ke skladbě Anděl z aktuálního alba Iris. Desku, která navazuje na kritiky kladně přijatý debut Obamamania, pokřtí hudebnice již dnes za účasti řady pozoruhodných hostů v prostorách Loop Jazz clubu.

Video ke skladbě Anděl vznikalo během turné Lucie Bílé, kde zpěvačka vystupovala v roli předskokana. Na jeho natáčení se mimo týmu Mikea Samira podílel i nejmladší český režisér Matěj Chlupáček, který má kromě snímku Bez doteku na svědomí i nejnovější klip Borise Carloffa.

„Anděl je asi má vůbec nejosobnější píseň. Většina těch, ke kterým jsem točila klip, byla rozverná. Už ale nemám chuť se je snažit za každou cenu roztancovat. Chci se jim ukázat taková, jaká opravdu jsem,“ rekapituluje zpěvačka.

Konec natáčení hodlá Patricie završit křtem svého aktuálního CD s názvem Iris. Odehraje se 2. prosince v klubu Loop Jazz club za účasti trojice hostů – violoncellistky Terezie Kovalové z dua Calm Season, autora blogu Hudební masakry Jardy Konáše a právě zmíněného Borise Carloffa, který se hudbě věnuje rovněž z pozice producenta.

Vstupenky na koncert jsou k dostání za 150 korun, studenti zaplatí o 30 korun méně.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Patricie se v klipu režiséra Bez Doteku pokouší najít anděla