×
TOPZINE.cz

VIDEO: Mrkněte na to nejlepší ze Schwarzeneggera v geniálním sestřihu

YOU are going to be Terminated! Zdroj: Bonton

Arnold Schwarzenegger si na pár let odskočil do úřadu guvernéra, aby se zas na stará kolena vrátil a servíroval nám svým nenapodobitelným stylem jednu hlášku za druhou. V tomto videu si shrneme velkou většinu z toho nejlepší, co kdy z Arnolda vypadlo.

video

Angličtina s jedinečným štýrsko-hradeckým přízvukem, za mlada kariéra v kulturistice, ambice stát se prezidentem USA. Tohle všechno o sobě může říct jen jeden člověk na planetě: železný a (ne)skutečný Arnold Schwarzenegger, jeden z hlavních představitelů akčního žánru 80. a 90. let minulého století.

Poznáváte všechny filmy? Samozřejmě, klenoty jako trilogie Terminátora, stejně tak oba díly Barbara Conana nebo Batman a Robin, to jsou všechno známé filmy, ale třeba takový Junior, Konec světa nebo Železný Schwarzenegger jsou docela pěkné raritky. Swarzenegger je ale jedinečný právě svým přízvukem a dikcí, díky čemuž vytváří z angličtiny úplně nový jazyk.

Arnold a Sly spolu! Přečtěte si, jak válí v pokračování Expendables

Málokterému herci stačí tak málo, aby pobavil ostatní, i když i nechtěně. Arnold je prostě jen jeden a tohle video jen dokazuje, jak moc bude Hollywood postrádat trochu rakouského dialektu ve svých filmech, až se jednou opravdu rozhodne důchodcovat.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..