Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

VIDEO: Mrkněte na to nejlepší ze Schwarzeneggera v geniálním sestřihu

Redakce

Redakce

11. 10. 2012

Arnold Schwarzenegger si na pár let odskočil do úřadu guvernéra, aby se zas na stará kolena vrátil a servíroval nám svým nenapodobitelným stylem jednu hlášku za druhou. V tomto videu si shrneme velkou většinu z toho nejlepší, co kdy z Arnolda vypadlo.

video
play-sharp-fill

Angličtina s jedinečným štýrsko-hradeckým přízvukem, za mlada kariéra v kulturistice, ambice stát se prezidentem USA. Tohle všechno o sobě může říct jen jeden člověk na planetě: železný a (ne)skutečný Arnold Schwarzenegger, jeden z hlavních představitelů akčního žánru 80. a 90. let minulého století.

Poznáváte všechny filmy? Samozřejmě, klenoty jako trilogie Terminátora, stejně tak oba díly Barbara Conana nebo Batman a Robin, to jsou všechno známé filmy, ale třeba takový Junior, Konec světa nebo Železný Schwarzenegger jsou docela pěkné raritky. Swarzenegger je ale jedinečný právě svým přízvukem a dikcí, díky čemuž vytváří z angličtiny úplně nový jazyk.

Arnold a Sly spolu! Přečtěte si, jak válí v pokračování Expendables

Málokterému herci stačí tak málo, aby pobavil ostatní, i když i nechtěně. Arnold je prostě jen jeden a tohle video jen dokazuje, jak moc bude Hollywood postrádat trochu rakouského dialektu ve svých filmech, až se jednou opravdu rozhodne důchodcovat.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Mrkněte na to nejlepší ze Schwarzeneggera v geniálním sestřihu