Menu
TOPZINE.cz
Hudba

VIDEO: Koncert Avril Lavigne narušila fanynka, která vběhla na pódium

Alena Uhlířová

Alena Uhlířová

6. 8. 2011

FOTO: Avril LavigneAvril Lavigne si na svém koncertě užila malé dobrodružství. Když se chystala na další píseň, vtrhla na pódium bláznivá fanynka a po překvapené zpěvačce dychtivě sáhla.

FOTO: Avril Lavigne

Avril Lavigne, Zdroj: avrillavigne.com

Kanadská rocková hvězda Avril Lavigne nedávno koncertovala v jihoamerické Brazílii. Poměrně klasický koncert byl ale narušen jednou z náruživých fanynek, která tak zpěvačce připravila zážitek, na který bude ještě dlouho vzpomínat.

Čtěte také: Recenze aktuálního alba Avril Lavigne – Goodbye Lullaby

Avril poklidně seděla na pódiu a koncentrovala své myšlenky na jednu jedinou skladbu Fix You, z dílny známých Coldplay, jejíž coververzi se rocková hvězda právě chystala představit svým fanouškům. Již se rozezněly první tóny, když se na jevišti objevila neznámá žena. Fanynka Avril se k ní rozeběhla a pořádně po zpěvačce chňapla. Naštěstí byla ochranka ve střehu a ženu ihned odvedla.

Přesto, že se Avril vyděsila, a dokonce i vykřikla, z šoku ze střetu s fanynkou se vzpamatovala velmi rychle. Již za několik vteřin se s úsměvem obrátila na své publikum a na účet dané situace zavtipkovala.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Koncert Avril Lavigne narušila fanynka, která vběhla na pódium