×
TOPZINE.cz

VIDEO: Je jediná, která mě udělá, zpívají Koblížci v nové české komedii

FOTO: Koblížci - videoklip Kejty

!Exkluzivně!Novou českou komedii natočenou podle knižního bestselleru Johany Rubínové, který pod názvem Můj vysvlečenej deník vstoupí 24. dubna do kin, provází hudba od pop-punkové kapely Koblížci. Ta natočila i nový videoklip k songu Kejty, který má ve filmu zaznít. Podívejte se na klip exkluzivně na TOPZINE.cz.

video

„Je jediná, která mě udělá. Jmenuje se Kejty a miluje Sk8y, asi stejně jako já,“ zní ve skladbě Kejty od šumperské skupiny Koblížci. Podle blogu autorky knižní předlohy vznikla skladba za tajemného rituálu.

„Tajemnej rituál spočíval v tom, že kluci Koblížci s sebou neměli cédéčko s nahrávkou písničky Kejty, kterou ve filmu hrajou, takže se to muselo nějak řešit. Nejdřív se Koblížci snažili štábu nakecat, že si cédéčko zapomněli doma ve druhejch kalhotách. Producent se začal vztekat, že je to infantilní výmluva jak od puberťáků, což Josie odpálil poznámkou, že Koblížci jsou teenageři, a tudíž puberťáci,“ napsala Johana Rubínová.

Producent prý navrhnul, aby se pro CD zajelo taxíkem. „Teprve pak z Koblížků vypadlo, že nahrávka písničky Kejty vůbec neexistuje, takže se to bude muset nahrát na místě,“ uvádí autorka.

video

Mohlo by vás zaujmout: Více informací o filmu Můj vysvlečenej deník

„To jsem teda zvědavej,“ řekl tehdy podle Rubínové producent, nafouknul tváře a nedůvěřivě pozoroval, jak si kluci laděj kytary.

„No a pak se stalo několik věcí najednou (tuhle větu jsem odkoukala od J. K. Rowlingový – používá ji, když má popsat něco složitýho a nechce se jí do toho). Jo, stalo se několik věcí najednou a byla z toho písnička: Kejtýýý… Moje holka ze střední… Kejtýýý… Vona je tak výstřední… Kérky má po celým těle, ve spodním prádle vypadá skvěle… Nahráli to za tři minuty, producentovi spadla čelist a moh se vyhlásit konec tajemnýho rituálu,“ napsala o tajemném rituálu Koblížků autorka knižního bestselleru.

Ve videoklipu k songu Kejty se během koncertu Koblížků odehraje jedna z klíčových scén filmu Můj vysvlečenej deník. Snímek Martina Dolenského, v němž hlavní úlohu ztvárnila Veronika Kubařová, bude mít premiéru v den 23. narozenin studentky Johany Rubínové, tedy 24. dubna.

Song Koblížků Kejty, jenž ve filmu zazní, vyšel loni na albu Mars útočí! Celkově má skupina na kontě dvě alba.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..