Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

VIDEO: Jak nosit neonové líčení

Redakce

Redakce

8. 8. 2011

FOTO: Neonové líčeníO tom, že neonové barvy hrají tohle léto prim, není pochyb. Obavy však má mnoho těch, které chtějí jít s dobou a nějakou tu neonovou barvičku si namalovat na obličej. Proto vám přinášíme krátký manuál, jak neonově nalíčit oči, rty a nehty!

FOTO: Neonový make-up

Neonový make-up, Zdroj: bhcosmetics.com, catrice.eu

Oči v barvách papouška. Tak tohle je heslo, podle kterého se řídili vizážisté světových módních značek, a pokud nemáte strach, dejte na něj také. Oční stíny od zářivě žluté přes fuchsiovou až po výraznou zelenou není sice úplně lehké v českých poměrech sehnat, ale kdo hledá, najde, a zaslouženou odměnou budiž mu nádherně barevné oči.

Ani při líčení se fantazii meze nekladou a na zapudrovaný make-up, kterým potřete víčko, můžete aplikovat buď jeden odstín, anebo kombinaci více barev, které se doplňují. Stínujte nejen na horním víčku, ale stíny natáhněte i pod spodní řasy a směrem ke spánkům.

Pro méně odvážné tu jsou i náhradní varianty. Buď použijte jen barevnou tužku a oči zvýrazněte linkou na horním víčku, a nebo krémové stíny naneste alespoň do vnitřního koutku oka tak, jak se to objevilo například na přehlídkách Elie Saab.

Pusa jako malina. Nebo fuchsie?

Přirozená barva rtů se už dávno nenosí, a pokud vás nelákají barevně vyladěné oči, výrazně nabarvěte alespoň pusu. V létě vedou barvy, které nepřehlédnete ani ve slunečních brýlích. Červenooranžová, červená barva vlčích máků, malinová, melounová, tmavě třešňová a neustále doporučovaná fuchsiová.

FOTO: Neonový makeup - rty

Neonový make-up? Méně je více!, Zdroj: youtube.com

Při takto výrazném líčení rtů se řiďte klasickými radami. Rty dobře hydratujte, potřete slabounkou vrstvou makeupu a lehce přepudrujte. Rty orámujte tužkou ve stejném odstínu a štětečkem rty pěkně vybarvěte. Obtisknout do kapesníku a je hotovo. Líčením očí už se nezabývejte, důležitá je bezchybná pleť a pusa jako z módního mola!

Nehty všech barev jsou dokonale trendy

Co víc dodat, než jen lakujte, lakujte, lakujte! Kdy jindy než v létě využijete žlutých, modrých, fialových a zelených laků? Těmito barvami nalakované nehty stoprocentně přitáhnou pozornost a jsou zajímavější než klasická francouzská manikúra.

Pokud nechcete šlápnout vedle a v kosmetické taštičce už máte výraznou rtěnku, není nic jednoduššího, než dokoupit i lak stejné značky. Výrazné nehty a sladěné rty se perfektně hodí k ženskému stylu a jsou zatraceně přitažlivé.

Víte, jak pečovat o ruce a nehty?

Sebezajímavější lak však nadobro pohřbí neupravené ruce a okousané nehty. Před lakováním si udělejte peeling, ruce nakrémujte, nehty nalakujte bezbarvým lakem a pak až vybranou barvou. Zabráníte tak zabarvení nehtů.

Ať už si vyberete líčení, či lakování, myslete na to, že méně je více. A při použití neonových barev tohle pořekadlo platí dvojnásob!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Jak nosit neonové líčení