×
TOPZINE.cz

VIDEO: iMiss 2011 našla nejkrásnější dívku internetu

FOTO: iMiss 2011

!Exkluzivně!Šestý ročník soutěže o nejkrásnější dívku internetu iMiss 2011 ovládla dvacetiletá blondýnka Jana Zapletalová. TOPZINE.cz vám přináší exkluzivní videoreportáž z finálového večera.

Jana Zapletalová a Kateřina Kubačková, Foto: Francesco Castelli, Topzine.cz

„Vůbec jsem to nečekala,“ řekla čerstvá královna krásy a studentka psychologie z Bučovic u Brna bezprostředně po vyhlášení výsledků, které se konalo v sobotu 8. října v pražském Óčko Music Clubu.

„Mám z toho obrovskou radost,“ pokračovala nadšená Jana Zapletalová. Krásku českého internetu korunoval vizážista Kája Pavlíček. Kromě stříbrné korunky získala poukaz na kosmetiku či zapůjčení luxusního vozu. Ten si vítězka bude užívat bohužel jen jeden týden.

video

Zatímco nová královna působila klidně, vítězka doprovodné kategorie iMiss sympatie Kateřina Kubačková se chvěla. „Ty se klepeš, jako když já cvičím na powerplatu,“ reagovala moderátorka Eva Decastelo. Cenu jedenadvacetileté studentce Ostravské univerzity a jediné zrzce mezi finalistkami udělila porota, v níž zasedli mimo jiné moderátor Petr Vojnar, modelka Martina Dvořáková či loňská vítězka iMiss Marcela Vovsová.

Jaké IQ mají finalistky soutěže krásy?

Na všechny dívky čekaly v průběhu finálového večera tři disciplíny. Po úvodím představení následovala módní přehlídka a na závěr promenáda ve spodním prádle. V krátkých přestávkách pak zaplněný klub bavil zpěvák Petr Poláček. Po hodině a půl klání finalistky znovu předstoupily před publikum a napětí vrcholilo. Ve chvíli, kdy vizážista Kája Pavlíček rozlepil nejdůležitější obálku a pronesl jméno letošní vítězky, její kamarádky neovládly jásot.

Jana a Kateřina ale nebyly jediné, které odešly s oceněním. V doprovodných soutěžích během finálového večera zvítězily i Anna Avakjanová, která si odnesla titul iMiss Press, Klára Paletová okouzlila jako iMiss Silueta a Elizabeth Drobotová získala cenu iMiss Pláž.

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/cz-praha-moda_a_styl-imiss-finale-08_10_2011/]Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..