Menu
TOPZINE.cz
iMiss - internetová miss ČR 2023

FOTO: Finalistky iMiss 2011 testovaly své IQ

Anna Talašová

Anna Talašová

10. 9. 2011

Do vyvrcholení soutěže o nejkrásnější dívku internetu iMiss 2011 zbývá necelý měsíc. V rámci příprav na finálový večer dívky absolvovaly týdenní soustředění a návštěvu iQparku.

FOTO: finalistky iMiss 2011 v libereckém Babylonu

Finalistky iMiss 2011 na soustředění, Zdroj: iMiss

Desítka nejkrásnějších dívek tohoto roku přijala pozvání od libereckého iQparku, kde měly za úkol projevit své vlohy pro logické myšlení. Vyvrátit pověru o tom, že modelky nemůžou být chytré a krásné zároveň se pokoušely při luštění hlavolamů i chemických pokusech. Že se jim to povedlo, přiznal i lektor iQparku. I když kdo ví, jestli nebyl natolik omámen krásou finalistek, že odsouhlasil cokoliv.

Naše kamera pronikla do zákulisí castingu!

Organizátoři soutěže po návštěvě libereckého centra navíc zvažuje zavést novou disciplínu do programu dalších ročníků soutěže iMiss.

„Na soutěžích krásy běžně dívky vidíte v plavkách, jak krásně chodí, slyšíte je odříkávat připravené texty, ale návštěva iQparku pro nás byla velice zajímavou zkušeností, jak dívky vyzkoušet a zároveň i lépe poznat,“ říká ředitelka soutěže Hana Zejvalová.

Soutěž iMiss se letos koná již pošesté a nejkrásnější dívka roku 2011 bude vyhlášena 8. října v pražském Óčko Music Clubu. O nové královně krásy můžete rozhodovat i vy na webových stránkách soutěže.

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/soustredeni-imiss-2011/]

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

FOTO: Finalistky iMiss 2011 testovaly své IQ