Menu
TOPZINE.cz
Apetit

VIDEO: Filmy a seriály na Fancity byly plné sci-fi, akce a komiksů

Redakce

Redakce

7. 11. 2011

FOTO: seriál Terra NovaNa největším festivalu her a fantastiky FanCity se hojně diskutovalo také o různých filmech a nových seriálech. V následujícím videu se zaměříme na to nejdůležitější z tohoto okruhu. 

FOTO: obrázek ze seriálu Terra Nova

Jedním z nových hitů je i seriál Terra Nova, Zdroj: distributor seriálu

FANZINE.cz připravil speciálně pro své čtenáře exkluzivní video, ve kterém vás Jan Chalupa a Jan Neuman seznámí s tím nejdůležitějším, co bylo prezentováno a diskutováno na festivalu FanCity o filmech a seriálech.

video
play-sharp-fill

Tematicky se zabývají podzimní seriálovou vlnou, která na televizní obrazovky přinesla nové zajímavé televizní projekty – ať již se jedná o dinosauří Terra Novu nebo druhou sérii hitu The Walkind Dead.

Čtěte více o podzimní seriálové vlně

Zmínce neušel ani očekávaný seriál Touch, ve kterém se televizním divákům po nějaké době představí slavný britský herec Kiefer Sutherland. Povídání se dále týkalo připravovaných komiksových filmů nebo na FanCity prezentované divadelní hře, založené na motivech Pána prstenů.

FanCity, festival her a fantastiky, se konal ve dnech od 26. do 30. října v KC Novodvorská na pražské Lhotce. Kromě mnoha přednášek a promítání se zde nacházela velká herna počítačových a konzolových, ale i deskových a hudebních her. Exkluzivními hosty FanCity se stali Kocour z Červeného trpaslíka, Tony Amendola z Hvězdné brány a další zahraniční herci. Magazín FANZINE.cz (při TOPZINE.cz) je hlavním mediálním partnerem akce. Sledujte náš speciál k této události.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Filmy a seriály na Fancity byly plné sci-fi, akce a komiksů