Menu
TOPZINE.cz
Hudba

VIDEO: Cartonnage zvou na pražský koncert. Představí singl Apple Pie

Martin Peška

Martin Peška

22. 2. 2012

!Exkluzivně!Electro-popové duo Cartonnage během vánočních svátků nezahálelo, zremixovalo pár starších skladeb a připravilo několik nových, včetně singlu Apple Pie. Vše představí naživo v sobotu 26. února v pražském Paláci Akropolis.

video
play-sharp-fill

Hosty koncertu mají být členové ze skupin Republic Of Two a A Banquet. „Na koncertě tak zazní například Move od Republic Of Two a Dark Streets od A Banquet, které pro tyto skupiny zremixovali právě Cartonnage,“ řekla za pořadatele Kateřina Dědková.

Informace ke koncertu:
Vystoupí: Cartonnage a hosté z Republic Of Two a A Banquet
Datum: sobota 26. února
Místo: Kubelíkova 1548/27, Praha 3
Vstupenky: v předprodeji online za 170 korun

„Náš nový singl Apple Pie je kousek jablkovýho koláče, který jsme upekli pro všechny singles v Praze,“ řekli pro TOPZINE.cz Armin Effenberger a Vanda Choco.

Během večera by měly zaznít také skladby z aktuálního alba I’m Not Your Computer. „Pár skladeb z této desky si s duem společně zahrají i obě hostující kapely,“ dodala Dědková.

Dle informací pořadatelů se fanoušci mohou těšit na atraktivní projekce, scénu, nápadité kostýmy i dvojitou bubenickou sekci.

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/hudba-cz-cartonnage-nataceni-videoklipu-dont-stop/]

Duo, které tvoří producent Armin Effenberger a zpěvačka Vanda Choco vzniklo v roce 2003. Za debut CD1 (2004) bylo nominováno Express radiem na Zlaté ucho a hudební televizí Óčko na Objev roku. Čtyři skladby z CD1 bylo možné slyšet mimo jiné také ve filmovém snímku Close to heaven režiséra Dana Svátka.

Čtěte také jak vypadal koncert Cartonnage v Akropoli téměř na den přesně před rokem

Druhé album Curiously Connected (2008) se neslo ve znamení electro-popu a i s ním Armin Effenberger a Vanda Choco sklidili úspěch v podobě několika nominací na hudební ceny.

Jako objev české klubové scény účinkovali Cartonnage na prestižním francouzském festivalu Europavox v Clermont Ferrand a dostali se také na francouzskou festivalovou CD kompilaci.

K natočení vokálního reeditu skladby 257.zero z alba Last Night si vybral Cartonnage Moby.

Třetí a zatím poslední album skupina vydala v květnu loňského roku s názvem I´m Not Your Computer u vydavatelství EARecords.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Cartonnage zvou na pražský koncert. Představí singl Apple Pie