Menu
TOPZINE.cz
Cestování

VIDEA: Nejluxusnější lázně světa. Nechte se hýčkat!

Redakce

Redakce

28. 5. 2011

Šikovné ruce maséra, vůně aromatických olejů, vířivky, měkké župany. Kdo by se nechtěl nechat hýčkat v jednom z nejluxusnějších lázeňských středisek světa? Zveme vás na prohlídku šesti rájů na Zemi.

FOTO: Nechat se hýčkat v luxusních lázních, kdo by odolal?

Nechat se hýčkat v luxusních lázních, kdo by odolal? Zdroj: sxc.hu

1. Bulgari Resort, Bali

Tento lázeňský resort byl navržen italskou ikonou ve špercích – společností Bulgari. Ceny pokojů zde začínají na 750 USD. Lázně se rozprostírají na útesu jižního poloostrova Bukit. V resortu naleznete nespočet bazénů a soukromých vil, ze kterých budete mít dechberoucí výhled na Indický oceán.

2. Delaire, Jižní Afrika

Tento spa resort se nechází zhruba 45 minut od Kapského města ve vinařské oblasti.  Je zde pouze 10 apartmánů, nicméně ty mají blízko k dokonalosti, stejně jako šperky Laurence Graffa, který tyto lázně vlastní. Pokoje začínají na ceně 1 255 USD. Naleznete tu vodoléčbu, parní lázně, sauny. Budete opečováni nejluxusnější světovou kosmetikou a chuťové buňky vám rozmazlí světový šéfkuchař Christian Campbell.

3. Farmhouse Inn, Kalifornie

FOTO: lázně Farmhouse Inn

lázně Farmhouse Inn

Další lázeňský resort ve vinařské oblasti, tentokrát poblíž San Francisca. Tady budete v naprostém souznění s přírodou. Cena za noc začíná na 275 USD. Jakmile jednou vstoupíte do hotelu, budete se zde cítit jako doma. Domácí atmosféra, krby, útulné pokoje, přírodní lázeňské procedury, to vše dělá Farmhouse Inn tak útulnými a vyhledávanými lázněmi.

4. Carmel Forest, Izrael

FOTO: Carmel Forest Spa Resort

Carmel Forest Spa Resort

Izrael jako destinace, kde byste si vychutnávali lázeňské procedury? Ano, v Carmel Forest, zhruba 160 kilometrů od Jeruzaléma, se nachází tato oáza klidu.  Pro milovníky diet tohle místo rozhodně není. Domácky připravované jídlo vás zláká ke gurmánským zážitkům. Cena za pokoj začíná na 420 USD.

5. Sensai Select, Švýcarsko

Mezi zasněženými vrcholky Alp se nachází úžasné japonské lázně. Naleznete zde takzvané horké prameny krásy. Japonci tvrdí, že mohou změnit a zregenerovat vaši pokožku. Pokoje tu jsou od 615 USD za noc.

6. Miraval, Arizona

Toto nejsou typické lázně. Je to vlastně program trvající 8 týdnů a má vést k vaší optimální zdravotní a duševní rovnováze. První krok se skládá ze zdravotní konzultace a zbytek programu pokračuje u klientů doma s týdenní kontrolou v lázních. Cena je 425 USD za osobu a noc.

Další v pořadí jsou:  Remède Spa v Mexiku, Tabacón na Kostarice a Jalousie Plantation na Ostrově Svaté Lucie v Karibiku.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEA: Nejluxusnější lázně světa. Nechte se hýčkat!