Menu
TOPZINE.cz
Studium

Veletrh Gaudeamus: Školy se představí studentům v Brně

Redakce

Redakce

25. 10. 2011

FOTO: Veletrh Gaudeamus Brno 2010Ve dnech 1. až 4. listopadu 2011 se na brněnském výstavišti v pavilonu F bude konat již 18. ročník Evropského veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus.

FOTO: Veletrh Gaudeamus Brno 2010

Veletrh Gaudeamus Brno 2010, Zdroj: topzine.cz

Nejen vysoké, ale také vyšší odborné a jazykové školy budou podávat informace k možnostem studia. Dále se představí agentury, které zajišťují studium v zahraničí nebo přípravu na přijímací zkoušky. Přihlášeno je více než 200 fakult a přes 2500 studijních oborů.

Přečtěte si, jaký byl veletrh vloni

Návštěvníci se při  procházení mezi stánky vystavovatelů nudit nebudou. Přímo v pavilonu F se budou moci zúčastnit přednášek vystavujících škol a zajištěn bude bohatý doprovodný program, jako jsou projekty Věda pro život a Pojďme si hrát s technikou. Zazpívá i držitel Hudební ceny Óčka v kategorii zpěvák roku, David Deyl, přítomni budou někteří čeští olympionici.

Výhodná registrace

Kdo využije registračního formuláře na stránkách veletrhu, dostane zdarma například slovníček vysokoškolských pojmů nebo návod Jak si správně vybrat budoucí studium na VŠ? Pedagogové či výchovní poradci registrací získají volnou vstupenku, platnou po celou dobu konání veletrhu.

Gaudeamus v Praze

Pokud se Vám brněnský termín nehodí, není vše ztraceno. Na výstavišti v pražských Holešovicích v pavilonu E se uskuteční 5. ročník veletrhu Gaudeamus Praha, a to 24. až 25. ledna 2012.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Veletrh Gaudeamus: Školy se představí studentům v Brně