Menu
TOPZINE.cz
Divadelní hry, představení - novinky a recenze

Vánoční koleda s Rodenem a Chýlkovou už klepe na dveře Divadla Hybernia

Eva Síčová

Eva Síčová

24. 9. 2011

FOTO: Vánoční koledaDivadlo Hybernia pro své diváky připravuje vánoční lahůdku na motivy povídky Charlese Dickense. Naskytne se vám tak jedinečná příležitost vidět na jednom jevišti tři výrazné, naprosto odlišné a stejně populární hlasy současné hudební scény.

FOTO: Vánoční koleda

Karel Roden a Ivana Chýlková jako lakomec a duch Vánoc Zdroj: studiodva.cz

Vánoční překvapení Divadla Hybernia se pohupuje na pomezí činohry, koncertu a muzikálu. V hlavních rolích se představí Ivana Chýlková a Karel Roden. Propojením jednotlivých uměleckých žánrů k vám přichází zážitek, který bude mít v předvánočním čase pouze 25 opakování.

FOTO: David Koller

David Koller v netradičním spojení ve Vánoční koledě Zdroj: davidkoller.cz

Hudební osobnosti Szidi Tobias, Marina Vyskvorkina a David Koller zaručují, že povýší klasický muzikálový styl na neopakovatelný zážitek a to za doprovodu živého orchestru Kryštofa Marka. Vždy živě a bez alternace. Zpěvačka Szidi Tobias koncertovala v rámci Léta hereckých osobností 2011.

Szidi Tobias – slovenská šansonová zpěvačka, majitelka jednoho z nejvýraznějších hlasů československé hudební scény současnosti.
David Koller – lídr legendární kapely Lucie bezpochyby  patří již přes dvacet let mezi nejvýznamnější  osobnosti českého pop-rocku.
Marina Vyskvorkina – sopranistka ruského původu, sólistka Státní opery Praha a držitelka mnoha mezinárodních ocenění.

K Vánocům neodmyslitelně patří mystika a příběhy. Díky Vánoční koledě se přesunete do Londýna první poloviny 19. století a zažijete tajuplnost Dickensnova příběhu.

V přeměně mrzoutského nelidy Scrooge se vám představí Karel Roden. A protože má každý příběh protiklad v dobru, Ivana Chýlková bude napravovat lakomého Rodena jako duch Vánoc.

Vánoční koleda

Divadlo Hybernia

21. listopadu 31. prosince

Režie: Ondřej Sokol

Hrají: Ivana Chýlková, Karel Roden, Szidi Tobias, Marina Vyskvorkina, David Koller

Za kolik: 199 – 699 Kč

Rezervace vstupenek: www.studiodva.cz

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Vánoční koleda s Rodenem a Chýlkovou už klepe na dveře Divadla Hybernia