Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Vánoční dárky pro ženy: Šperky ji zaručeně dostanou

Lenka Romportlová

Lenka Romportlová

26. 11. 2011

Dochází vám inspirace při výběru vánočních dárků? Co takhle vsadit na jistotu, kterou nikdy nic nezkazíte? Zaručeně každou ženu potěší krásný šperk.

FOTO: Vánoční dárky - šperky

Vánoční dárek pro každou ženu, Zdroj: Sperky.cz

Sháníte perfektní dárek pro přítelkyni, kamarádku, mamku nebo sestru? Módní doplňky letos nabízí celou škálu originálních přívěsků a náhrdelníků.

V kurzu jsou především zvířátka všeho druhu. Krk nebo prst si můžete ozdobit nejrůznějším hmyzem, medvídkem nebo třeba sovou.

Ze zvířecí říše

Hledáte dárek pro ženu, která je nekonvenční a svá? Pověste jí na krk dlouhý náhrdelník zakončený originálním přívěskem. Při procházce po nákupním centru zjistíte, že téměř každý obchod má ve své nabídce doplňky nejrůznějších tvarů a různého stupně ulítlosti. Proč tedy nepořídit sobě i kamarádce stejný bláznivý kousek?

FOTO: Vánoční dárky - šperky

Pro přítelkyni i dobrou kamarádku, Zdroj: Sperky.cz

Žhavou novinkou na trhu jsou usměvavé a roztomilé berušky, které své nositelce zpříjemní pochmurné zimní dny. Veselé, 45 centimetrů dlouhé náhrdelníky jsou vyrobeny z chirurgické oceli a krystalů. Cenově dostupnější variantu nabízí například značky Topshop a SIX.

Klasika nezklame

Pokud si myslíte, že vaši nejbližší divoký přívěsek ze zvířecí říše neocení, vsaďte na klasiku. Krásně třpytivé štrasové šperky se neokoukají nikdy. Kamínky vyskládaný přívěsek ve tvaru srdce rozněžní každou zamilovanou dívku. Nezadané zase potěší roztomilé kuličky do uší i na krk v různých barvách.

Stálicí na trhu se šperky je bezpochyby firma Swarovski. Náhrdelníky i náušnice této značky jsou k dostání v mnoha barevných variantách.Vybrat si můžete z provedení bižuterie nebo stříbro Swarovski. Ať už váš výběr padne na cokoli, jisté je, že šperk z této kolekce bude obdarovanou vždy perfektně doplňovat.

Čtěte také: Obří diamant byl vydražen za rekordních 233 milionů

Plesová sezóna se kvapem blíží. Další možností, jak potěšit někoho, na kom vám zaleží, je tedy vybavit ho na ples krásným šperkem. Prozkoumejte maminčinu skříň a zjistěte, jaké šaty jsou v ní schované. Podle toho se pak rozhodněte pro nejlepší variantu šperku. Potěšíte klasickým stříbrným náhrdelníkem nebo si šaty zaslouží výraznější doplnění?

FOTO: Vánoční dárky - šperky

Na denní nošení decentní, výrazné na ples, Zdroj: Sperky.cz, Topshop

Pokud si nevíte rady s tím, jak potěšit někoho blízkého, šperk je opravdu dobrou volbou. Zahřeje u srdce, vydrží spoustu let a při jeho výběru málokdy šlápenete vedle. Stanovte si finanční limit, zapomeňte na kýč a řiďte se vkusem a osobností ženy, kterou máte v úmyslu obdarovat.

Pánové, pokud stále tápete, nestyďte se požádat o radu prodavačku nebo kamarádku. Bude to tak přece jen jistější a pod vánočním stromečkem se zatřpytí něco, co vyrazí dech v tom dobrém slova smyslu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Vánoční dárky pro ženy: Šperky ji zaručeně dostanou