×
TOPZINE.cz

Valentýn na horách se zamilovaným vyplatí. Slevy mají i homosexuálové

FOTO: Srdce ve sněhu
Vánoce se blíží, nezapomeňte si přát pod stromeček také nějakou tu knihu., Zdroj: sxc.hu

Svátek zamilovaných můžete oslavit různě. Jednou z možností je vyrazit se svým partnerem či partnerkou na hory. Tam můžete spojit odpočinek na chatě či v hotelu se sportovními aktivitami na sjezdovce.

Užijte si svatého Valentýna na horách, Zdroj: sxc.hu

Některá lyžařská střediska nabízejí při příležitosti Valentýna zajímavé slevy. Například ve Skiareálu Razula v Beskydech proběhne stejně jako v loňském roce akce pojmenovaná Valentýnské lyžování za hubičku. Stačí, abyste na místě v období od 13. do 17. února jakýmkoliv způsobem prokázali svou zamilovanost, a za odměnu dostanete k jednomu skipasu druhý zdarma.

Pořadatelé jsou navíc velmi tolerantní, takže mohou akce využít i zamilované děti či osoby stejného pohlaví.

Podobnou nabídku přináší i Skiareál Lipno. Zde si mohou 14. února užít zamilované páry večerní lyžování za pouhých 20 korun.

Ušetřit můžete i na ubytování, spousta horských hotelů a chat totiž nabízí speciální valentýnské nabídky. Ty zpravidla za sníženou cenu zahrnují některé bonusy navíc jako masáž, sekt nebo květinu pro dámu zdarma.

FOTO: Horská chata
Nabídka horských chat je bohatá, Foto: Denisa Preissová, Topzine.cz

Součástí romantických balíčků je navíc často i luxusní večeře při svíčkách s výhledem na horská panoramata. Pokud není večeře v ceně, neměl by být přesto problém si na slavnostní posezení zajít, některé restaurace každoročně připravují speciální valentýnské menu.

Buďte originální, přenocovat se dá i v některých rozhlednách. Například Ještěd nabízí ze svých pokojů úžasný výhled na Jizerské hory a přímo pod hotelem se navíc nachází několik sjezdovek.

Pokud budete mezi nabídkami vybírat pečlivě, věřte, že o vás bude dobře postaráno a vaše investice se vám vyplatí, neboť si dny s milovanou osobou skvěle užijete.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..