Menu
TOPZINE.cz
Cestování

Valentýnská akce ve ski areálu Razula. Přijďte si zdarma zalyžovat

Šárka Braumová

Šárka Braumová

10. 2. 2011

FOTO: ValentýnSvatý Valentýn, svátek všech zamilovaných, klepe na dveře. Jestli stále hledáte vhodný dárek pro svou drahou polovičku, máme pro vás tip. Ski areál Razula ve Velkých Karlovicích připravil pro zamilované páry speciální valentýnskou nabídku.

FOTO: sjezdovka Razula

sjezdovka Razula, Zdroj: ski areál Razula

Pokud na den Svatého Valentýna prokážete u pokladny ski areálu Razula svoji zamilovanost, dostanete druhý ski pas zdarma. Podmínkou pro získání skipasu zdarma je, aby partneři dorazili spolu. Jakým způsobem přesvědčí pokladní o své zamilovanosti už je jen na nich. Pořadatelé počítají i s faktem, že zamilované přijdou i děti či páry stejného pohlaví. Navíc k zakoupenému ski pasu obdržíte slevový poukaz na Valentýnské menu v blízkém hotelu. Platnost voucheru je do 28. února.

Areál bude na Valentýna otevřen od 9 do 16 hodin. Pro vášnivé lyžaře bude připraveno i večerní lyžování od 18:30 do 21 hodin.

Jak na zakoupený, tak na ski pas zdarma, platí bonusová akce Lyžuj a plav, se kterou si po lyžování můžete užít hodinu zdarma v termálním bazénu. Tato akce je také rozšířena o hodinu večerního lyžování zdarma. Resort Valachy pro vás také připravil zvýhodněné Valentýnské pobyty na dvě noci, které zahrnují například bezplatné vstupy do wellness center i termálních bazénů se slanou vodou, půlhodinovou masáž, romantickou večeři při svíčkách a nebude chybět ani valentýnské překvapení na pokoji.

Aktuální informace:
I přes pěkné jarní počasí zůstalo v areálu Razula dostatek sněhu. Sjezdovky jsou orientovány na sever a navíc jsou z předchozích týdnů kvalitně zasněženy, proto se nemusíte o svou lyžovačku bát.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Valentýnská akce ve ski areálu Razula. Přijďte si zdarma zalyžovat