Menu
TOPZINE.cz
Apetit

V únoru láká na divácké dárky také Divadlo pod Palmovkou

Anna Kottová

Anna Kottová

30. 1. 2011

FOTO: Hlediště Divadla pod PalmovkouBěhem sedmi únorových představení věnuje Divadlo pod Palmovkou a jeho partneři 85 šťastlivcům různorodé dárky. Zhlédněte skvělá představení a jako bonus můžete vyhrát soudek piva, slivovici nebo volné lístky do divadla.

FOTO: Hlediště Divadla pod Palmovkou

Prázdné hlediště Divadla pod Palmovkou Foto: divadlopodpalmovkou.cz

Vše startuje 5. února na hře Přelet nad kukaččím hnízdem, kde se rozdají dva soudky piva Staropramen, dárky od společnosti omáček a kečupů Heinz a tři nejšťastnější dostanou Jelínkovu kosher slivovici.

Skvělá představení s dárkem

8. února na Gazdině robě se o přestávce ochutnává Jelínek a diváci mají také největší šanci vyhrát. Během představení se vylosuje patnáct diváků, kteří si z představení mohou mimo jiné odnést balíček pro milovníky knih či deštník s logem představení Rain man.

Na Sugar (Někdo to rád horké) 9. února dostane všech dvanáct výherců dárky od pojišťovny Kooperativa. Skvělá dramatizace Rain man (recenze Topzine zde), kterou můžete vidět 11. února a 21. února, opět chystá pro výherce kosher Jelínka a dvě vstupenky na libovolná představení Divadla pod Palmovkou.

Dalšími výherními daty jsou 19. února Ještě jednou, profesore a poslední v měsíci 28. února Ať žije královna.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

V únoru láká na divácké dárky také Divadlo pod Palmovkou